دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - 2021 January 18
کد خبر: ۲۳۵۰۴۹
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۴
سوک بررسی می کند
بر اساس شنیدنی ها، خبر می رسد که شهردار جدید بوشهر، در حال برنامه ریزی برای انتخاب مدیران در بخش های ستادی شهرداری، شهرداری های مناطق و سازمان های تابعه است.
به گزارش سوک، پس از این که در 15 اردیبهشت ماه سال جاری ، امیری از شهرداری بوشهر استعفاء داد، اعضاء شورای شهر بوشهر در 17 شهریور ماه اقدام به انتخاب حسین صالحیان به عنوان شهردار جدید مرکز استان کردند که در نهایت حکم وی در 24 مهرماه به امضاء وزیر کشور رسید.

طولانی بودن ساختار مدیریتی شهرداری به شکل سرپرستی سبب شد تا در کنار یک سری حوادث، عملا هر گونه فعالیتی که نشان دهنده پویایی در بافت حوزه شهری از ابعاد عمرانی تا جمع آوری پسماندهای خانگی تحت تاثیر قرار گیرد.

حال مدتی است که صالحیان به عنوان شهردار جدید بندر بوشهر ، مدیریت تشکیلاتی را بر عهده گرفته که در عین داشتن پرسنلی بسیار زحمتکش، به دلیل ندانم کاری و بی مسئولیتی عده ای انگشت شمار چوب حراج بر آبروی آن زده شده و در افکار مردم چهره ناخوشایندی را ایجاد کرده است.

شاید به جرات بتوان گفت که مهمترین کاری که می تواند صالحیان در طی کمتر از 10 ماه آینده در شهرداری بوشهر انجام دهد، برگشت آبروی رفته از دامان شهرداری با انتخاب یک سری مدیران کارکشته و سالم در قالب ارائه خدمات در حوزه های عمرانی، خدمات شهری، فرهنگی و اجتماعی است.

بر اساس شنیدنی ها، خبر می رسد که شهردار جدید بوشهر، در حال برنامه ریزی برای انتخاب مدیران در بخش های ستادی شهرداری، شهرداری های مناطق و سازمان های تابعه است.

در این راستا به احتمال فراوان، مسعود غلامزاده به عنوان سرپرست سازمان مدیریت پسماند انتخاب می شود تا از شهرداری بافت تاریخی بوشهر به خانه اولی اش که از سال 91 تا 96 مسئولیت داشته، اسباب کشی کند.

این نوع انتخاب می تواند در این بخش بوشهری که طی سنوات گذشته و به خصوص در دوره مدیریتی غلامزاده به عنوان یکی از نظیف ترین مراکز استان های کشور به شمار می رفت و الان شرایط بسیار ناگواری را تجربه می کند، نجات دهد.

گفته می شود خداکرم ایزدپناه سرپرست سابق سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر یکی از کاندیداهای است که برای شهرداری منطقه دو  در نظر گرفته شده است.

بررسی های نشان می دهد که با توجه به تخصص نوری در حوزه شهرسازی ، وی کاندیدای قرار گرفتن در این معاونت شهرداری است تا جایش را به چارکی دهد که در حوزه مالی تخصص دارد. پس با این تحلیل، به احتمال فراوان نوری معاون شهرسازی و چارکی معاون توسعه و منابع شهرداری خواهد شد.

اگر چه صالحیان در مدت اندکی که سکان شهرداری بندر بوشهر را به دست گرفته از کارکرد بارگاهی در سازمان فرهنگی، هنری و اجتماعی شهرداری بوشهر راضی است اما با توجه به سبقه وی در بخش های ستادی شهرداری و نیاز به فردی با تجربه، شاید از ایشان به عنوان معاونت اجرایی و خدمات شهری استفاده کند.

البته در بخش های دیگر نیز شاهد تغییرات جدیدی خواهیم بود که به شکل مفصل تری ابعاد آن بررسی می کنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد