پنجشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - 2021 January 21
کد خبر: ۲۳۵۳۸۵
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۴
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: بیمارستان ۱۱۰ تختخوابی شهدای هسته‌ای بوشهر مراحل پایانی کار را طی می‌کند و بهمن افتتاح می‌شود.
به گزارش سوک؛ مهرداد ستوده در حاشیه در بازدید از روند اجرای بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر بیان کرد: بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر یکی از طرح‌های مهم و از مطالبه‌های مردم این استان است که  بهمن با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بهره برداری خواهد شد.

او افزود: بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر با توجه به ضرورت در زمان حاضر براساس جدول زمانبندی در هشت جبهه موازی در حال تکمیل است.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر ادامه داد: به طور قطع همان طور که در حوزه عمرانی از مدیران با برنامه و پیمانکاران خوب استان بوشهر پشتیبانی می‌شود، مدیران بی انگیزه و پیمانکارانی را که خوش قول نیستند تحمل نمی‌کنیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: بیمارستان ۱۱۰ تختخوابی اورژانس هسته‌ای با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نیروگاه اتمی بوشهر به عنوان یکی از طرح‌های مهم به شمار می‌رود که ساخت آن، از سال ۹۵ با زیربنای هشت هزار مترمربع در دو طبقه در مجاورت بیمارستان شهدای خلیج فارس آغاز شد.

سعید کشمیری افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا از اسفند پارسال و نگرانی در زمینه افزایش مبتلایان و پاسخگو نبودن تخت‌های موجود با همت مسئولان استان و پشتیبانی دولت کار ساخت این بیمارستان به پایان رسیده است و در مرحله نصب تجهیزات قرار دارد.

او، ساخت بیمارستانی مجهز در حدود پنج سال را در کشور امر بی سابقه‌ای عنوان کرد که بیانگر همت دولت تدبیر و امید در این شرایط سخت اقتصادی است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: تاکنون ۶۷ میلیارد تومان در بخش سازه‌ای و ۵۰ میلیارد تومان برای تجهیزات این بیمارستان هزینه شده‌است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد