سه‌شنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - 2021 January 26
جدیدترین اخبار
کد خبر: ۲۳۵۴۲۴
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲
دکتر اصبغی:
اصبغی بیان کرد : دکتر حسین دهقان وابستگی سیاسی به جریان‌های متعارف سیاسی فعلی ندارد ولی از این ظرفیت برخوردار است که خواست‌ها و آرمان‌های همه نیروهای انقلاب، وطن دوستان و به طور کلی کسانی که دل در گرو پیشرفت و تعالی ایران دارند را به خوبی نمایندگی کند.
دکتر حسین اصبغی در گفتگو با سوک، از فعالیت‌های انتخاباتی دکتر حسین دهقان ابراز خشنودی کرد و از استقبال نیروهای اصیل انقلاب و خانواده معزز شهدا و ایثارگران از ایشان در استان خبر داد و اظهار داشت:

نحوه ورود سردار به فضای انتخابات نشان از عزم جدی ایشان برای حل مشکلات کشور بود. ایشان هم به عنوان معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و هم در قامت وزیر دفاع و هم در سمت مشاور مقام معظم رهبری نشان داده است هم یک استراتژیست و طراح مقتدر و هم یک مدیر انقلابی، ملی و عملیاتی است. ایشان در هر مسئولیتی سازمان های تحت نظر خود را متحول ساخته اند. سمت فعلی ایشان نیز نشانه رابطه عمیق و اعتماد رهبر عظیم الشان انقلاب به ایشان است.

وی در ادامه عنوان داشت: دکتر دهقان به عنوان یک عنصر ملی- انقلابی، گفتمان جدیدی را نمایندگی می کنند که عناصر مرکزی آن متشکل از ولایت محوری و ناسیونالیسم انقلابی است. شاخصه های اصلی این گفتمان را نیز مبارزه با بی عدالتی، نابرابری و شکاف طبقاتی، تغییر اساسی در ساختار و شیوه حکمرانی کشور و مواجهه مقتدرانه با چالش‌های موجود در عرصه بین الملل شکل می دهند. این مختصات در صورت اجرائی شدن، می تواند اولین گام واقعی در تحقق اهداف مندرج در گام دوم انقلاب باشد.

اصبغی بیان کرد : دکتر حسین دهقان وابستگی سیاسی به جریان‌های متعارف سیاسی فعلی ندارد ولی از این ظرفیت برخوردار است که خواست‌ها و آرمان‌های همه نیروهای انقلاب، وطن دوستان و به طور کلی کسانی که دل در گرو پیشرفت و تعالی ایران دارند را به خوبی نمایندگی کند. دهقان نه تنها خود نیرویی خستگی‌ناپذیر و پای کار است، بلکه در هر جایگاهی نیز از ظرفیت عظیم جوانان ایران به خوبی بهره برده است.

وی پیرامون سابقه خدمت نظامی سردار دهقان عنوان داشت: در اکثر کشورهای دنیا نامزدهای انتخاباتی با سابقه نظامی محبوبیت بسیاری دارند. برای مثال، از ۴۵ رییس جمهور ایالات آمریکا نزدیک به ۳۰ نفر پیشینه نظامی در رده های مختلف داشته اند و به آن مفتخرند. ضمن آنکه بر خلاف برخی تفسیرها، مادامی که در کشور انتخابات برگزار می شود بحث گزینه نظامی و غیر نظامی در کشور منتفی است چون در نهایت آراء تعیین میکند چه کسی رئیس جمهور شود.

ایشان همچنین در رابطه با نقش سردار دهقان در برجام گفت: برجام دو بخش داشت، یک بخش مربوط به مذاکره دستگاه دیپلماسی کشور بود و بخش دیگر آن صیانت از دستاوردهای نظامی و دفاعی-امنیتی ایران و کسب بیشترین امتیازات از طرف مقابل بود که مسئولیت بخش دوم را دکتر دهقان با قدرت و به بهترین شکل به انجام رسانید و دل رهبری را شاد نمود.

وی اظهار داشت: پشتوانه اصلی دکتر دهقان خانواده شهداء و ایثارگران و نیروهای اصیل انقلاب، یعنی سرمایه های واقعی نظام و کشور هستند چرا که همواره ارتباط صمیمانه خود را با آن ها حفظ نموده است. امیدواریم در انتخابات ۱۴۰۰، با اجماع همه نیروهای دلسوز و تمامی وطن دوستان، به یاری خداوند شاهد رقم خوردن حادثه‌ای بزرگ باشیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد