دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - 2021 March 08
کد خبر: ۲۳۵۴۷۳
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۵
بسته خبری سوک
دستگیری یک بوشهری در پرونده طبری، ناگفته های سردار از جزیره فارسی ، خبرهای گزینشی اصلاح طلبان بوشهری از بهارستان و پناهنده شدن مدیرعامل بومی اسبق پارس جنوبی بخشی از بسته خبری این هفته سوک است که قبلا اطلاع رسانی نشده است.
به گزارش سوک، در بسته خبری این هفته ، شما همراهان عزیز را مهمان اخباری کوتاه می کنیم.

فرار زیر دریایی یانکی‌ ها با اخطار کاپیتان بوشهری نداجا

در خلال رزمایش هفته گذشته نیرو دریایی ارتش، زیر دریایی ایالات متحده به صحنه رزمایش نزدیک گردیده است که با رصد به موقع توسط نیروی دریایی ارتش و اخطار، این زیردریایی از محیط رزمایش فاصله گرفته است. گفته شده کاپیتان تذکر دهنده از خلبانان زبده بوشهری بوده است.

پناهنده شدن مدیرعامل بومی اسبق پارس جنوبی

شنیده شده است یکی از مدیران عامل اسبق و قدیم پارس جنوبی که از نیروهای اصلاح طلب و بومی استان نیز بوده به انگلستان پناهنده شده است و تصمیم گرفته است تا برای همیشه زندگی خود را در خارج از ایران ادامه دهد .

تشکیل ساز و کارهای وحدت اصولگریان استان

پس از آن که شیخ یوسف جمالی بعنوان مدیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان معرفی شد، شنیده می شود حجة الاسلام سید غلامرضا هاشمی به عنوان شورای وحدت نیروهای انقلاب استان بوشهر انتخاب گردیده است. شورای وحدت به نمایندگی از جامعتین وظیفه حل اختلاف در بین نیروهای انقلابی استان را دارد.

تنور شورای شهر داغ شد

تنور انتخابات شورای شهر در سراسر استان گرم شده است و خبرهای شنیده شده حاکی از آن است که افرادی از هر دو طیف اصلاح طلب و اصولگرا به دنبال رایزنی هستند. مجمع انقلابیون دشتستان، انقلابیون عملگرای بوشهر و ... از جمله گروه هایی هستند که در هفته گذشته اعلام حضور کردند.

ادامه بی بارانی برای استان بوشهر

پیش بینی های جدید حاکیست که عدم بارندگی و وقفه کنونی در بارش برای استان بوشهر متاسفانه تا اواسط بهمن ماه ادامه خواهد داشت هر چند روز یکشنبه هفته جاری سامانه ضعیفی استان را تحت تاثیر قرار خواهد داد اما بیشتر امیدواری ها برای انتهای بهمن ماه و اسفند و فروردین می باشد .

خبرهای گزینشی اصلاح طلبان بوشهری از بهارستان

پس از تایید اصلاح ساختار بودجه  و عبارت معکوس درآمد سرانه، رسانه های اصلاح طلب استان به بهانه کم شدن بودجه استان حمله سنگینی به نمایندگان استان خصوصاً دکتر رضایی و کرمی داشتند.  اما پس از تلاش‌های نمایندگان مجلس و برگشت دادن این طرح به مجلس از سوی شورای نگهبان این رسانه ها موفقیت نمایندگان استان را یا سانسور کرده و یا به صورت گذرا از آن عبور نمودند.

ناگفته های سردار از جزیره فارسی

سردار زیراهی فرمانده منطقه دوم ندسا در مصاحبه با یکی از پایگاه‌های خبری استان نکات جالبی از دستگیری آمریکایی ها در جزیره فارسی مطرح کرده است. سردار زیراهی گفته که آمریکایی ها مصمم بودند که با فرستادن چند شناور نیروهایشان را آزاد کنند اما وقتی جدیت و آمادگی نیرو دریایی سپاه را دیدند از جزیره فارسی فاصله گرفتند. در این مصاحبه نکته‌های جدیدی از رایزنی بین ظریف و جان کری برای آزادی ملوانان آمریکایی مطرح شده است.

دستگیری یک بوشهری در پرونده طبری

اخبار دریافتی حاکیست یکی از چهره های سرشناس استان در ارتباط با پرونده طبری به مدت ۱۰ روز بازداشت بوده است و اکنون با قرار وثیقه آزاد می باشد تا در روزهای آینده به پرونده وی رسیدگی شود .
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد