يکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - 2021 March 07
کد خبر: ۲۳۵۴۸۷
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۱
مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر از تخصیص 65 میلیارد ریال اعتبار برای هتلینگ بیمارستانهای تامین اجتماعی بوشهر در سال جاری خبر داد.
به گزارش سوک به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی بوشهر؛ دکتر زهرا نویدی فرد در جلسه هماهنگی و ارزیابی کارگروه هتلینگ بیمارستانهای تامین اجتماعی استان گفت: با هدف ایجاد بستری مناسب برای خدمات رسانی بیشتر و بهتر به مردم و با حمایت های مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی مبلغ 65میلیارد ریال اعتبار برای بهبود و ارتقاء هتلینگ بیمارستانهای تامین اجتماعی بوشهر اختصاص یافته است.

مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر با بیان اینکه برنامه ارتقاء هتلینگ جهت خوشایندسازی و بهبود فضای فیزیکی و تجهیزات اتاق های بستری تهیه و تدوین شده است گفت: توجه و تاکید سازمان تامین اجتماعی به ارتقاء هتلینگ بیمارستانها در شرایط اقتصادی موجود گواه روشنی بر عزم و اراده جدی این سازمان به ارائه خدمات درخور و شایسته به بیمه شدگان می باشد.

مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات سال جاری پروژه هتلینگ در بیمارستانهای تامین اجتماعی استان سرعت بیشتری می گیرد و شرایط برای ارائه خدمات درمانی بهتر و مطلوبتر به مردم فراهم خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد