جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - 2021 March 05
کد خبر: ۲۳۵۴۹۳
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۴
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: با هدف اعمال مدیریت مصرف گاز و برق و کاهش بار شبکه، طرح جهادی کشف و جمع‌آوری برق‌های غیرمجاز، ماینرها (دستگاه‌های استراج ارز دیجیتال) در این استان آغاز شد.
مانور کشف و جمع‌آوری برق‌های غیرمجاز و ماینر دربوشهر آغاز شد

به گزارش سوک، صادق زنده‌بودی جمعه در آیین آغاز این طرح کشوری در بوشهر افزود: انشعاب‌های غیرمجاز منجر به ایجاد تلفات، افزایش بار شبکه و اعمال خاموشی‌های ناخواسته در  شبکه برق می‌شوند که ساماندهی آنها  در استان بوشهر هدف اساسی این مانور است.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه به تازگی فعالیت ماینرها به کمبود برق در کشور دامن زده است کشف و قطع برق این دستگاه‌ها در استان بوشهر  در دستور کار قرار گرفته است.

زنده‌بودی ادامه داد: اولویت نخست این شرکت تأمین برق مشترکان خانگی است و به همین منظور تمام ظرفیت‌ها برای تامین برق پایدار آنها به کار گرفته شده است.

وی اظهار کرد: با توجه به کمبود گاز در برخی از استان‌های کشور از مشترکان هم استانی انتظار می‌رود در راستای تامین برق و جلوگیری از خاموشی، مدیریت مصرف گاز و برق را در اولویت قرار دهند.

زنده‌بودی با تقدیر از مشترکان برق برای صرفه‌جویی و گذر بدون خاموشی از تابستان گفت: امید می‌رود این همکاری در مقطع کنونی که برخی از مشترکان با کمبود گاز مواجه هستند نیز با موفقیت ادامه یابد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد