دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - 2021 March 08
کد خبر: ۲۳۵۵۳۶
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹
در شورای اداری دشتستان
نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی نسیت به روند توزیع اعتبارات در سطح حوزه انتخابیه اش به شدت اعتراض کرد و خواستار رعایت عدالت در توزیع اعتبارات برای این شهرستان شد
به گزارش سوک، دکتر ابراهیم رضایی صبح امروز در شورای اداری شهرستان دشتستان با انتقاد از رفتار بانک های استان بوشهر پیرامون نوع برخورد با تولیدکنندگان این شهرستان ، رفتار بانک ها را با مردم دشتستان ظالمانه عنوان کرد.

دکتر رضایی ، نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی

*  نسبت به روند توزیع اعتبارات ناراضی هستیم و معتقدیم سهم شهرستان دشتستان با 6 بخش متناسب با جمعیت این شهرستان نیست و با عدالت رفتار نمی شود.

* زیرساخت های شهرستان دشتستان متناسب با این جمعیت و وسعت بسیار ضعیف است که این موضوع نشان می دهد که این شهرستان به حقش نرسیده است .

* مردم شهرستات دشتستان مهمان نواز بوده و این موضوع سبب شده تا در ایام خوش آب و هوای سال ، شاهد حضور گسترده مردم سایر نقاط کشور به این شهرستان داشته باشیم . از هموطنان می خواهیم تا اطلاع ثانوی از مسافرت به این شهرستان تا طبیعی شدن وضعیت کرونا ، اجتناب بورزند.

* اگر چه موضوع بودجه و کمبودها در این بخش سبب شده تا مشکلات این شهرستان لاینحل باشد اما بخشی از مشکلات شهرستان دشتستان ارتباطی به بودجه ندارد . یکی از این مشکلات موضوع سنددار شدن زمین و محل مسکونی بخشی از شهروندان دشتستان است که طی سالیان زیادی هنوز رفع نشده و مدیران با استناد به این که این زمین ها ملی و یا متعلق به سازمان ها و ارگان هاست بر مردم فشار می اورند.

* از سیستم بانکی استان بوشهر شکایت داریم که هیچ گونه تعاملی با تولید کنندگان در سطح شهرستان دشتستان ندارند. کارآفرین و تولید کننده می گوید 200 میلیون تومان تسهیلات از بانک گرفته ایم و باید یک میلیارد تومان پس دهیم . یا در یک مورد دیگر نوع تضامین با نرخ کارشناسی شده ارزش ملک هم خوانی ندارد. این نوع رفتار بانک های استان بوشهر با مردم و تولیدکنندگان دشتستان با عدالت سازگار نیست و به نوعی ظلم در حق مردم است.

* از مدیران دولتی شهرستان دشتستان می خواهیم درب اتاق هایشان بر روی مردم باز باشد تا مردم بتوانند با ملاقات با انها، زمینه گفتگو و رفع مشکلاتشان فراهم شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد