دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - 2021 March 08
کد خبر: ۲۳۵۵۳۸
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر از ساخت یک‌هزار ۷۵۰ واحد مسکونی ویژه مددجویان با مشارکت بنیاد مسکن خبر داد و گفت: این واحدها بر اساس برنامه‌زمان‌بندی هر سه ماه ۵۰۰ واحد آن تحویل مددجویان می‌شود.
به گزارش سوک، احمد لطفی صبح امروز در نشست هم‌اندیشی ساخت واحدهای مسکونی ویژه مددجویان با اشاره به نهضت ساخت منزل مددجویان به ویژه در روستاها و شهرهای کوچک اظهار داشت: با حضور رئیس کمیته امداد کشور در دی‌ماه امسال در بوشهر، فاز چهارم عملیات اجرایی تامین مسکن مددجویی در استان بوشهر با همکاری بنیاد مسکن برای ساخت یک‌هزار و 750 واحد مسکونی آغاز شد.

وی با بیان اینکه از این میزان،یک چهارم ساخت و سازها در شهرستان دشتستان به سبب وسعت جمعیت تحت پوشش احداث می‌شود تصریح کرد: با توجه به ضرورت جذب به موقع منابع اعتباری، طی سه مرحله در سال این واحدها تحویل داده می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر با بیان اینکه این واحدها بر اساس برنامه‌زمان‌بندی هر سه ماه 500 واحد مسکونی تحویل مددجویان می‌شود خاطر نشان کرد: بر این اساس تا پایان امسال و سه ماه نخست سال آینده به ترتیب 500 واحد و در سه ماه دوم سال آینده 750 واحد  تکمیل و تحویل مددجویان می‌شود.

لطفی افزود طی پنح سال گذشته، ساخت واحدهای مسکونی به عنوان یک اولویت در کمیته امداد مورد توجه قرار گرفته و با وجود مشکلات گسترده تورمی و اقتصادی که در افزایش قیمت کالاهای ساخت مسکن تاثیرگذار بوده، نگذاشته‌ایم روند نهضت ساخت مددجویی دستخوش توقف شود.

وی با تاکید بر توسعه گفتمان نهضت ساخت و ساز برای خانواده‌های نیازمند تحت پوشش این نهاد  گفت: این مهم و گفتمان می‌تواند به عنوان یک فرهنگ جهادی مورد توجه سایر بخش‌های خدمت‌رسان قرار گیرد.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر،  یکی از مهمترین موفقیت‌های این نهاد را  همکاری خیران و نهادها دانست و تصریح کرد: توجه به ظرفیت‌های گروه‌های جهادی در ساخت و سازهای مددجویی، همگرای مناسب با سایر دستگاه‌ها و مشارکت خیران حقیقی و حقوقی در این بخش  از عوامل موفقیت‌های کمیته امدا در تامین مسکن مددجویان است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد