پنجشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ - 2021 February 25
کد خبر: ۲۳۵۶۷۶
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲
با رعایت پروتکل ها
همزمان با ۲۲ بهمن سال روز پیروزی انقلاب اسلامی حرکت خودرویی و موتوری از کنار آبهای خلیج‌فارس بوشهر به سمت دهکده گردشگری بوشهر به مسافت ۱۵ کیلومتر انجام شد.
به گزارش سوک ، همزمان با چهل‌ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، فجرآفرینان در استان بوشهر با ویژه برنامه‌هایی در این روز مهم با آرمان‌های امام راحل، شهدای گرانقدر و رهبر معظم انقلاب اسلامی عهدی دوباره بستند. 

در این روز مراسم راهپیمایی 22 بهمن متفاوت‌تر از سال‌های قبل در حال برگزاری است و مردم بوشهر با حرکت خودرویی و موتوری از کنار آبهای خلیج‌فارس بوشهر به سمت دهکده گردشگری بوشهر به مسافت 15 کیلومتر حرکت خود را آغاز کردند.

آیت الله خاتمی؛ عضو هیات رئیسه خبرگان رهبری و امام جمعه موقت تهران

*حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری وظیفه هر ایرانی است و هر رای این مردم پاسخی مثبت و آری به نظام جمهوری اسلامی است. باتوجه سرنوشت شور به مسئولی که طبق قانون اساسی بعنوان نفر دوم قلمداد می‌شود براساس رای مردم در انتخابات به ریاست جمهوری  واگذار می‌شود از اهمیت بالایی برخوردار است.

* در خصوص برخی زمزمه های شیطانی بعضی از افراد که "ما شرکت نمی کنیم" و یا "برخی هم تحلیل نادرستی در خصوص حضور زیر ۵۰ درصد می‌کنند"، با شناختی که از مردم دارم این ملت در این عرصه مهم حضور پرشوری خواهند داشت.

* مردم ایران از صمیم جان با انقلاب پیوند دارند و هر رای آنها آری دوباره به نظام جمهوری اسلامی است و هرآن کسی که به ولایت اعتقاد دارد باید بداند که آرمانش حضور حداکثری در انتخابات باید باشد. ما مدیون حضور ملت در صحنه‌های مختلف هستیم دشمن بداند که شعار حضور حداقلی در عرصه انتخابات شعار انقلابی ها نیست بلکه شعار ملت ایران حضور حداکثری و انتخاب اصلح است.

* یکی از پیام‌های حضور مردم در راهپیمایی امروز وحدت است، از اول انقلاب اختلاف سلیقه همواره بوده و هست و اگر این اختلاف‌ها درست هدایت شود مایه رشد انقلاب خواهد بود .

* همه این اختلاف سلیقه ها در درون نظام اسلامی برای پاسداری و دفاع از نظام اسلامی بوده است و باید بدانیم همواره این اختلاف‌ها و اصطحکاک‌ها به نفع انقلاب زیر پرچم ولایت مدیریت شده است.

* یکی دیگر از پیام‌های حضور مردم در راهپیمایی  امروز بصیرت مردم است. امروز مردم ایران به یاری خداوند دشمن را شناخته و می دانند که هدف دشمن بریدن مردم از نظام و انقلاب اسلامی است.

* تمام فشارهای اقتصادی و انتشار دروغ‌ها و شایعه‌ها در فضای مجازی با هدف بریدن مردم از نظام و اینکه انقلاب عقبه مردم را از دست دهد اعمال می‌شود این در حالی است که امروز بصیرت مردم خنثی کننده این حرکت دشمن است. تجربه چند دهه اخیر در رابطه با مذاکرات نشان داد آنچه دشمن را وادار به عقب نشینی می کند مقاومت ملت بزرگ ایران است.

* این مردم و انقلاب مانند کوه در مقابل توطئه های دنیای استکبار و در راس آنها آمریکا ایستاده است و این آروزی روسای جمهور آمریکا که می خواستند ملت ایران مرگ بر آمریکا نگویند اما به کوری چشم آنها تا زمانی که سیاست‌های استکباری آنها هست با شکوه می گوییم مرگ بر آمریکا.

* امام بیش از ۴۰ سال قبل دستور قطع رابطه با آمریکا را داد با این تحلیل که آمریکا شیطان بزرگ است ایا با توجه به جنایت یمن، ایجاد گروههای تکفیری و دخالت آمریکا در لبنان آیا این شیطان کوچکتر شده است؟ 

* کسانی که دم ازمذاکره می زنند بدانند آمریکا ۴۰ برابر بزرگتر شده اما ۴۰ برابر هم آبرو و هیمنه آن شکسته شده و هدف آنها از مذاکره این است که بگویند هر چه ما می گوییم درست است. این سیاستی که رهبر معظم انقلاب در نفی مذاکره با امریکا دارند سیاستی خردورزانه و سیاست امام راحل است. 

*ملت ایران استکبار، نظام وابسته به استکبار را نمی خواستند بلکه آنها نظام اسلامی و قانونی که بر آنها حکومت می کند را می خواستند. بیعت دوباره با نظام اسلامی پیام دیگر ملت ایران در راهپیمایی امروز بود.

* ملت ایران با پشتیبانی از ولایت، انقلاب اسلامی را به رهبری حضرت امام خمینی(ره) به پیروزی رساندند و با تبعیت از مقام معظم رهبری با اقتدار این مسیر را ادامه می‌دهند.  هیچ کسی نیست که منکر مشکلات و گرانی های افسار گسیخته و از این وضعیت رنجیده نباشد اما همگان براین تاکید دارند که اسلام به ذات خود عیبی ندارد و هر عیبی هست از مسلمانی ما است و مردم اعلام می کنند ما ازآنها رنجیده هستیم اما با تمام وجودمان از این پرچم مقدسی که مزین به نام الله است که مایه افتخار است محافظت می کنیم. 


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد