چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - 2021 March 03
کد خبر: ۲۳۵۶۸۸
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۹
با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، استاندار، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی مرکز جراحی و کلینیک تخصصی عرفان بوشهر افتتاح شد.
به گزارش سوک؛ رئیس مرکز جراحی و کلینیک تخصصی عرفان بوشهر ظهر پنج‌شنبه در این آئین اظهار داشت: افتتاح مرکز جراحی و کلینیک تخصصی عرفان بوشهر حاصل همت و مدد جمعی بوده است.

مرکز جراحی و کلینیک تخصصی عرفان بوشهر افتتاح شد

احمد یزدان پناه بیان کرد: مرکز جراحی و کلینیک تخصصی عرفان بوشهر بسیاری از مشکلات و دردسرهای سفر هم استانی‌ها را مرتفع کرده و باعث کاهش هزینه درمان می‌شود.

وی تصریح کرد: خدا را شاکریم که در سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حمایت مسئولین استانی این مرکز برای اولین بار در رشته فوق تخصصی چشم‌پزشکی افتتاح و آغاز به کار خواهد کرد.

یزدان پناه افزود: این مرکز با بخش‌های جراحی شبکیه، جراحی آب سیاه، جراحی حدقه چشم، جراحی اطفال و جراحی‌های فوق تخصص ارتوپدی از امروز آغاز به کار خواهد کرد.

رئیس مرکز جراحی و کلینیک تخصصی عرفان بوشهر با اشاره به اینکه این مرکز ۵۰ نفر کادر درمان دارد بیان داشت: در این مرکز ۳ اتاق عمل جراحی، ۴ تخت جراحی و ۱۰ اتاق بستری VIP وجود دارد و موجب افتخار است که بدون کوچک‌ترین وابستگی و دریافت تسهیلات بانکی این مرکز راه‌اندازی شده است.

با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، سید یاسر جبرئیلی رئیس مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام، استاندار، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی مرکز جراحی و کلینیک تخصصی عرفان بوشهر افتتاح شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد