دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - 2021 March 08
کد خبر: ۲۳۵۷۲۳
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۹
رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: باید در توسعه و عمران و آبادی این شهر سند راهبردی بیست ساله و برنامه پنج ساله شهرداری مد نظر قرار گیرد و همه اساس و هدف حرکت مدیریت شهری بر اساس این برنامه‌ها باشد تا تغییرهای جدی در بندر بوشهر رقم بخورد.
به گزارش سوک؛ داریوش پوربهی روز دوشنبه در نشست شورای اداری شهرداری بوشهر افزود: هدف شورا و شهرداری خدمت به مردم است و باید از همه ظرفیت‌ها برای خدمت به مردم و توسعه و آبادانی شهر استفاده شود. 

پوربهی بیان کرد: شورای شهر بوشهر دست دوستی به سوی همه مسئولان دراز کرده و هر کس برای توسعه شهر کمک کند همراه و قدردان او خواهیم بود.

وی ادامه داد: در ۱۰۰ روز اخیر آرامش، نظم در شهرداری بوشهر و حرکت چرخ‌های مدیریت شهری محقق شده‌است.

رئیس شورای شهر بوشهر اضافه کرد: موافقت با تمدید قرارداد نیروهای شرکتی و سازمان حمل و نقل بار و مسافر که ۵ ماه حقوق نگرفته بودند از جمله اقدام‌های خوب شورای شهر بوشهر در ۱۰۰ روز اخیر است.

پوربهی اظهار داشت: نظم و سامان دهی پرداخت حقوق کارکنان، موافقت با لایحه درآمدی سال ۱۴۰۰ شهرداری، خرید کتاب از نویسندگان بوشهری، تیم داری شاهین شهرداری، خط کشی معابر شهر بعد از ۲ سال، اختصاص اعتبار برای تکمیل پروژه چرخ و فلک در مدت سه ماه از دیگر دستاوردهای شورای بوشهر در این مدت است.

وی افزود: موافقت با انتخاب پیمانکار جمع آوری سگ‌های بی صاحب، فعال سازی کمیسیون‌های تخصصی شورا و آغاز  عملیات اجرایی و افتتاح ۱۰پروژه در دهه مبارک فجر از جمله دستاوردهای دیگر شورا و شهرداری بوشهر در ۱۰۰ روز اخیر است.

رئیس شورای شهر بوشهر با تاکید بر اینکه این بندر با پیشنه درخشان  بیش از این سزاوار توجه و پیشرفت است اظهار داشت: اندیشیدن، خردورزی، کادر سازی و پرورش نیروهای نخبه باید در دستور کار مدیریت شهری باشد.

پوربهی افزود: دهمین بلدیه در کشور در بندر بوشهر تشکیل شد و اکنون ۱۰۰ سال از تاسیس شهرداری در بوشهر می‌گذرد که پیشنهاد دارم یک جشن باشکوه به این مناسبت (صد سالگی) برای شهرداری بندر بوشهر گرفته شود.

پوربهی گفت: هنوز تا رسیدن بوشهر به نقطه مطلوب فاصله وجود دارد که در مدیریت شهری باید با تلاش بیشتر توسعه، عمران و آبادانی شهر بیش از گذشته محقق شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد