پنجشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ - 2021 February 25
کد خبر: ۲۳۵۷۳۵
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۱
مدیرعامل تامین اجتماعی خبر داد:
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: به منظور تداوم بهره مندی شناورها و لنج های صیادی و باری از تسهیلات قانون معافیت از پرداخت سهم بیمه کارفرمایی، این دسته از شناورها و لنج ها تا میزان 5 نفر کارگر معاف از پرداخت سهم کارفرما می شوند.
به گزارش سوک، مصطفی سالاری در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: به منظور تداوم بهره مندی شناورها و لنج های صیادی و باری از تسهیلات قانون معافیت از پرداخت سهم بیمه کارفرمایی، این دسته از شناورها و لنج ها تا میزان 5 نفر کارگر معاف از پرداخت سهم کارفرما می شوند.

وی افزود: شناورها و لنج های صیادی و باری که تا قبل از این مشمول معافیت موضوع این قانون بوده اند، در صورت تعویض بدنه، ارتقاء کیفیت شناور و یا جابجایی و انتقال از شهری به شهر دیگر با احراز شرایط مقرر در قانون ، می توانند کماکان از تسهیلات مقرر در قانون معافیت از پرداخت حق بیمه سهم کارفرما تا میزان 5 نفر کارگر برخوردار باشند.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: امکان مناسب دیگری که به ذی نفعان این قانون داده شده این است که در صورت نقل و انتقال شناور، و لنج های صیادی و باری که از تسهیلات این قانون استفاده می کنند به افراد جدید، همچنان این معافیت از پرداخت حق بیمه سهم کارما برای کارفرمایان جدید نیز به جای خود باقی است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد