جمعه ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 2021 April 23
کد خبر: ۲۳۵۷۹۷
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲
نماینده مردم شهرستان های بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: با هماهنگی‌های انجام شده با سازمان برنامه و بودجه ۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل مرکز درمانی شهر جدید عالی‌شهر تصویب و به زودی در اختیار مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان قرار می‌گیرد.
 ۵۰ میلیارد ریال برای تکمیل مرکز درمانی عالی‌شهر بوشهر تصویب شد

به گزارش سوک، روابط عمومی دفتر نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه به نقل از عبدالکریم جمیری با تاکید بر لزوم توسعه و تکمیل زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی در مناطق کم برخوردار افزود: جمعیت شهر جدید عالی‌شهر و مناطق اطراف آن به حدود ۶۰ هزار نفر می‌رسد ولی زیرساخت‌های درمانی موجود در آن متناسب با این جمعیت نیست.

وی ادامه داد: راه اندازی مرکز جامع درمانی عالی‌شهر، بخش عمده‌ای از مشکلات درمانی منطقه را برطرف می‌کند و از حجم مراجعه‌های مردم این شهر به مراکز درمانی مرکز استان می‌کاهد.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم سرعت بخشی  در راه اندازی این مرکز درمانی گفت:  در راستای توسعه مراکز بهداشتی و درمانی در سطح حوزه انتخابیه  مذاکرات و نشست های متعددی با وزارت بهداشت و سازمان برنامه و بودجه انجام شده است. 

وی در خصوص جدا شدن عالی‌شهر از شهرستان بوشهر و الحاق آن به شهرستان تنگستان گفت: در نظام جمهوری اسلامی مهمترین وظیفه کارگزاران دولت و وکلای ملت، خدمت صادقانه و گره گشایی از کار مردم است و زیربنای این اصل نیز حفظ وحدت و پرهیز از اختلاف افکنی و دامن زدن به مسائل حاشیه‌ای و نادرست است.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر افزود: اگر هدف ما خدمت به مردم باشد، باید بدون توجه به حدود و مرزهای جغرافیایی از همه ظرفیت‌ها و موقعیت‌هایی که در اختیارمان قرار داده شده برای خدمت و نوکری مردم استفاده شود.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: مباحثی که این روزها درخصوص جدا شدن عالی‌شهر از شهرستان بوشهر مطرح شده، دل نگرانی و اعتراض شدید مردم را در پی داشته است.

وی با دعوت همه مسئولان و نمایندگان مردم این استان در مجلس شواری اسلامی به حفظ وحدت، یکپارچگی، دوری از حاشیه پردازی و التهاب آفرینی در بین مردم افزود: شهر جدید عالی‌شهر به هیچ عنوان از بوشهر جدا نخواهد شد و هر گونه اظهار نظری در این خصوص هیچ پشتوانه منطقی و مستدلی ندارد.

جمیری ادامه داد: افراد باید در اظهارنظرها درباره موضوع‌های مهمی مانند تقسیمات کشوری که روندها و چارچوب‌های قانونی خاص خود دارد، حساسیت‌ها و قواعد را در نظر گرفت تا خدای ناکرده شاهد بروز نگرانی‌های مردمی مانند آنچه در استان‌های مجاور رخ داد نباشیم.

وی اضافه کرد: براساس مذاکرات صورت گرفته موضوع جدا شدن عالی‌شهر از شهرستان بوشهر هم از نظر مسئولان استان و هم مسئولان وزارت کشور مردود است و به هیچ عنوان عملی نخواهد بود.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی خواسته مردم عالی‌شهر را فصل الخطاب همه اظهارنظرها و مباحث مطرح شده در این روزها عنوان کرد و گفت" به همه عزیزان توصیه می‌شود در شرایط کنونی  از پرداختن به حواشی بی‌حاصل دوری کنند و به خواسته به حق مردم احترام بگذارند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد