جمعه ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 2021 April 23
کد خبر: ۲۳۵۸۰۰
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴
عضو شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: شهرداری پروژه‌های نیم تمام اسکله گردشگری و فانوس دریایی که چندین سال رها شده را تعیین تکلیف کند.
پروژه‌های اسکله گردشگری و فانوس دریایی بوشهر تعیین تکلیف شوند


به گزارش سوک و به نقل از ایرنا، عبدالخالق برزگرزاده روز سه شنبه در نشست علنی شورای اسلامی شهر بوشهر افزود: بلاتکلیفی این ۲ پروژه باید پایان یابد و مشخص شود که فانوس دریایی و اسکله گردشگری پروژه‌های شاخص در نوار ساحلی بوشهر چه زمانی بهره‌برداری می‌شوند.

وی بیان کرد: باید کارهای شورا برای مردم ملموس و اثرات آن دیده و در این ارتباط با توجه به زمان کم مانده به پایان سال به درخواست‌های جزئی شورایاران و شهروندان در محله‌ها رسیدگی شود.

برزگرزاده ادامه داد: اعضای شورا و شهردار بازدیدها و نشست‌های زیادی در مساجد و مکان‌ها دارند و  تعهداتی می‌دهند اما به سرانجام نمی‌رسد.

وی افزود: شهردار و همه اعضای شورا اگر نمی‌توانند قدمی در حل مشکل شهروندان بردارند حداقل وقت آنها نگیرند و حداقل شرایطی ایجاد نشود که وعده‌های غیرعملی منجر به دل‌سردی مردم شود.

برزگرزاده ادامه داد: شهرداری وظایف ذاتی دارد که باید انجام دهد و برخی کارها شاید در بودجه دیده نشده اما در زمان باقی مانده کارهایی که وظیفه ذاتی شهرداری است به نحو مطلوب انجام گیرد.

وی تاکید کرد: میزان هزینه‌کرد حوزه  فرهنگی، ورزشی و عمرانی باید مشخص شود تا اعضای شورای بدانند به چه میزان کار در سطح شهر صورت گرفته است.

برزگرزاده افزود: یک سری کارها انجام شده و جای تشکر دارد اما  انتظار است گام‌های موثرتری برداشته شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد