جمعه ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 2021 April 23
کد خبر: ۲۳۵۸۱۴
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۵
سوک بررسی می کند
در این هفته شاهد ورود برخی اعضاء کمیسیون زیربنایی مجمع تشخیص مصلحت نظام در قالب یک تیم کارشناسی به بوشهر بودیم و گفته می شود کاندیدای اسبق و احتمالی آینده رئیس جمهوری و یک چهره فعال سیاسی هفته آینده وارد بوشهر می شوند.
به گزارش سوک، در این هفته شاهد ورود برخی اعضاء کمیسیون زیربنایی مجمع تشخیص مصلحت نظام در قالب یک تیم کارشناسی به بوشهر بودیم تا موضوع لایحه منطقه آزاد بوشهر که اکنون با ایرادات این مجمع مسکوت مانده مورد بررسی میدانی قرار گیرد.

این افراد در دیدارهای جداگانه ای که با برخی مقامات استان بوشهر از جمله استاندار، فرمانده سپاه استان و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر انجام دادند از نزدیک نیز برخی زیرساخت های گمرکی، بندری و اقتصادی استان را بازدید کردند.

گفته می شود به زودی نتایج این دیدار کارشناسی در کنار سایر مولفه های مورد نیاز تبدیل شدن بوشهر به منطقه آزاد تجاری مشخص خواهد شد.

در خبر دیگر این که هفته آینده محسن رضایی دبیرکنونی مجمع تشخیص مصلحت نظام و از کاندیداهای اسبق ریاست جمهوری که احتمال حضورش در انتخابات 1400 دور از انتظار نیست ، به بوشهر سفر خواهد کرد.

همچنین نورالدین قدیمی معاون امور استان‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در هفته آینده به بوشهر سفر می کند. وی قرار است که با برخی تشکل ها و اعضاء کنونی شورای ائتلاف استان دیدارهایی داشته باشد. شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان بوشهر هفته گذشته با تشکیل جلسه ای ، حجت الاسلام یوسف جمالی را به عنوان رئیس، حجت الاسلام علی زاهددوست را به عنوان نائب رئیس و دکتر برجویی را به عنوان دبیرشورا انتخاب کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد