جمعه ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 2021 April 23
کد خبر: ۲۳۵۸۶۲
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۸
معاون مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با اشاره به راه‌اندازی باشگاه ورزش‌های هوایی ا ستان بوشهر گفت: تمام مدیران این باشگاه‌ها باید از مربیان دارای مدرک مربیگری ورزش‌های هوایی فدراسیون انجمن‌های ورزشی استفاده کنند.
به گزارش سوک؛ در جلسه انجمن ورزش‌های هوایی با اشاره به راه‌اندازی ورزش‌های هوایی در سایت‌های مختلف استان بوشهر اظهار داشت: تمام مدیران باشگاه‌های انجمن ورزش‌های هوایی استان که از مربیان هوایی سازمان هواپیمایی کشور استفاده می‌کنند باید با این مربیان قطع همکاری و از مربیان دارای مدرک مربیگری ورزش‌های هوایی فدراسیون انجمن‌های ورزشی استفاده کنند.

وی با تاکید بر استقرار تجهیزات لازم اورژانسی در هنگام اجرای برنامه‌های ورزشی افزود: تمامی باشگاه‌های ورزش‌های هوایی استان در هنگام پرواز در سایت‌های هوایی استان باید مربی حضور داشته و عوامل هیئت پزشکی و آمبولانس  مستقر باشد.

معاون مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر اضافه کرد: شرایط برگزاری کلاس آموزشی ورزش‌های هوایی با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان و فدراسیون انجمن‌های ورزشی برای توسعه این رشته  برگزار می‌شود.

 کشتکار بیان کرد: این ورزش ضمن مفرح بودن خطراتی دارد و باشگاه‌های که بدون مجوز فعالیت کنند تعطیل می‌شوند.

معاون توسعه امور ورزش و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر تصریح کرد: پروانه باشگاه‌های ورزش هوایی در حال صدور است و تمامی باشگاه مکلف به دریافت پروانه فعالیت هستند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد