جمعه ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 2021 April 23
کد خبر: ۲۳۵۸۶۸
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۵
۱۰ تن از نیک‌اندیشان استان بوشهر که با سپرده‌گذاری در صندوق امداد ولایت شرایط کمک به نیازمندان را فراهم کرده بودند تجلیل شدند.
به‌ گزارش سوک؛ در آستانه روز احسان و نیکوکاری، نخستین همایش سراسری ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه به‌صورت دورسخنی و برخط با شرکت رئیس کمیته امداد امام خمینی کشور برگزار شد.

https://boushehr.iribnews.ir/files/fa/news/1399/12/12/6122549_814.jpg
 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان بوشهر در این همایش در میان شماری از نیک‌اندیشان استان که در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت سپرده‌گذاری کردند، گفت: این کار ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری است و این صندوق با دعوت از نیکوکاران به‌دنبال برطرف کردن نیازمند‌های نیازمندان است.
 
احمد لطفی افزود: صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان امسال بیش از ۵ هزار و ۵۰۰ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به خانواده‌های زیر پوشش و حتی خانوار‌هایی که زیر پوشش نیستند پرداخت کرده است.
 
او میزان این تسهیلات را بیش از ۴۸ میلیارد تومان اعلام کرد.
 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان بوشهر با بیان این‌که با استفاده از نرم‌افزار ویژه، روش پرداخت تسهیلات در این صندوق در زمان بسیار اندکی انجام می‌شود، گفت: هر کسی که بخواهد با هر سرمایه‌ای می‌تواند در این صندوق حساب باز کند و ما آن را برای فعالیت‌های توانمندسازی هزینه می‌کنیم.
 
لطفی ادامه داد که با این سرمایه‌ها، به نیازمندان برای هدیه ازدواج، اشتغال جوان و فرصت‌های شغلی، مسکن نیازمندان، بخش‌های فرهنگی آموزشی تسهیلات داده می‌شود.
 
بیش از ۱۰ هزار نفر در این صندوق افتتاح حساب داشته‌اند که در پایان این همایش از ۱۰ نفر از آنان تجلیل شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد