بررسی می شود؛
آیا شریفیان در ماه صفر کنسرت داشت؟+فیلم و تصاویر
یکی از کاربران سایت سوک با ارسال پیامی به این رسانه آورده است:
مدیر محترم سایت تحلیلی – خبری سوک:


جناب آقای محسن شریفیان پس از کنسرت روز جمعه در مصاحبه با شبکه ضد انقلاب " من و تو " منکر برگزاری کنسرت در ماه صفر شده اند که سوابق برگزاری چنین کنسرتی در اینستاگرام ایشان و سایر صفحات مجازی  و خبرگزاری ها موجود است ؛ لذا جهت روشن شدن اذهان عمومی درباره برگزاری این کنسرت در تاریخ 28 دسامبر 2013 - که مصادف با برگزاری ایام حزن و اندوه دهه آخر صفر هست  - فیلم و   تصاویر این کنسرت خدمتتان ارسال می کنیم.
مصاحبه محسن شریفیان با شبکه ضد انقلاب من و تو

اینکه بخشی از متدینین شهر بوشهر نسبت به حضور این گروه در شهر بوشهر اعتراض داشته اند ، اعتراض به نفس برگزاری کنسرت نبوده ؛ چرا که در روزهای قبل ، ماههای قبل و روزهای آینده نیز کنسرت هایی در شهر بوشهر برگزار شده و خواهد شد ، اعتراض این تجمع به کنسرت گروه لیان ،اعتراض به رفتار هنرمندانی است که با وجود اینکه از این خاک هستند ولی به اعتقادات این خاک و مردمانش هیچ دلبستگی ندارند . این تجمع اعتراض آمیز ، اعتراض به هنرمندانی است که با وجود زندگی در میان مردمان مذهبی و ولایتمدار بوشهر حاضر نیستند در سوگ و عزای ائمه معصومین (ع) و در عزای دهه آخر صفر ، لحظه ای حرمت آن بزرگواران را پاس بدارند. ما اگر اعتراضی داریم گلایه از مسئولینی است که با وجود هنرمندان متعهد در جامعه و با وجود غنی بودن فرهنگ اصیل بوشهر ، تنها به یک سری هنرمندان غیر متعهد و غیر پایبند به اصول بومی و ارزشی اجازه خودنمایی می دهند .

لذا خواهشمندیم جهت تنویر افکار عمومی ، نسبت به درج تصاویر کنسرت گروه لیان  که در 28 دسامبر 2013  - مصادف با ایام عزاداری دهه آخر ماه صفر  - که در " سالن کنسرت هوس"  شهر گوتنبرگ سوئد برگزار گردیده در سایت وزین خود اقدام فرمایید. پیشاپیش از زحمات شما سپاسگزاریم.


لازم به ذکر است که سایت سوک در راستای آزادی بیان و انتشار دیدگاه های مختلف ، آمادگی دارد تا نسبت به جوابیه یا توضیحات احتمالی گروه لیان نیز در این ارتباط اقدام نماید .