هیچ قدرتی در جهان توان مقابله با ایران اسلامی را ندارد
به گزارش سوک سردار یدالله جوانی در جمع راهپیمایان روز جهانی قدس در مصلی جمعه بوشهر با بیان اینکه مردان و زنان بوشهری با زبان روزه و در هوای گرم و سوزان حماسه‌ای ماندگار ثبت کردند اظهار داشت: راهپیمایی روز جهانی قدس امسال بسیار باشکوهتر از سال قبل برگزار شد و استان بوشهر در این عرصه حماسه جدیدی خلق کرد.

وی با بیان اینکه راهپیمایی روز جهانی قدس در 900 شهر کشور برگزار شده است تصریح کرد: این راهپیمایی حامل پیام‌‌های مهمی است که امروز پس از 39 سال از پیروزی انقلاب اسلامی روز جهانی قدس به یک آرمان جهانی تبدیل شده است.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه امام راحل با تعیین روز جمعه آخر ماه رمضان بهترین راهبرد برای آزادی قدس شریف ایجاد کردند گفت: روز قدس به نماد قدرت انقلاب اسلامی، نماد اقتدار دیپلماسی عمومی، و اتحاد امت‌های مسلمان و غیر مسلمان تبدیل شده است.

سردار جوانی روز جهانی قدس را اصلی‌ترین عامل اتحاد مسلمانان دانست و تاکید کرد: 1.8 میلیارد نفر مسلمانان شیعه و سنی و همه فرق اسلامی در کنار هم در روز جهانی قدس فریاد نابودی رژیم صهیونیست و استکبار جهانی سر می‌دهند.

وی دفاع از انسانیت، کرامت انسانی، ارزش‌ها و فضیلت‌های انسانی، دفاع از حق و ایستادگی در برابر باطل را مهم‌ترین اهداف روز جهانی قدس دانست و تصریح کرد: دفاع از مظلوم، و ایستادگی در مقابل ظالم و دفاع از مستضعفان و مقابله با مستکبران و زورگویان اهداف دیگر روز جهانی قدس است.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه مردم استان بوشهر در هوای گرم با حضور در راهپیمایی حماسه ویژه‌ای آفریدند گفت: مردم استان بوشهر   امروز به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی عینیت بخشیدند که فرمودند روز قدس امسال با شکوه‌‌تر از سال قبل برگزار شود.

سردار جوانی با اشاره به جنایت و ظلم‌های رژیم صهیونیستی در 7 دهه گذشته بیان کرد:در طول 70 سال گذشته که رژیم اشغال‌گر قدس به سرزمین اسلامی تعرض و ستم‌ها،  توطئه‌ها و دسیسه‌های زیادی بر مردم فلسیطین وارد کرده که حماسه حضور مردم در راهپیمایی روز قدس اعلام انزجاری بر این ظلم است.

وی با بیان اینکه بیش از شش میلیون نفر از فلسطین اشغالی آواره شدند خاطر نشان کرد: مدافع صلح امنیت و حقوق بشر  این جنایات 70 ساله علیه مردم مظلوم  فلسطین  نمی‌بینند و صدای گلوله و فریادهای مردم مظلوم فلسطین را نمی‌شنوند.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سکوت برخی از کشورهای مسلمان را عامل اصلی آوارگی و ظلم و جنایت علیه مسلمانان فلسطین دانست و تصریح کرد: درک درست و شناخت عمیق انقلاب اسلامی از این غده سرطانی سبب شد تا اسرائیل روزبه‌روز ضعیف‌تر شود.

سردار جوانی با بیان اینکه اسرائیل با هدف ایجاد اختلاف و فراهم کردن مانع برای وحدت مسلمانان  فلسطین را اشغال کرد گفت: رژیم صهیونیستی برای نفوذ در ساختارهای جهان اسلام  فلسطین را اشغال کرد.

وی علت اصلی این ستم‌ها را سازش برخی کشورهای مسلمان با ظالم عنوان و تصریح کرد: تمامی روسای جمهور ایالات متحده آمریکا و مقامات اروپایی با صراحت از رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند اما با مطرح کردن حمایت ملت ایران و رهبر معظم انقلاب از ملت فلسطین به حمایت از تروریسم متهم می‌شوند.

سردار جوانی، انقلاب اسلامی ایران را امید تمامی عدالت خواهان خواندو بیان کرد: در 40 سال پیروزی انقلاب اسلامی آمریکایی‌ها و غربی‌ها با تمام توان خود به ملت ایران فشار آوردند تا بتوانند به اهداف خود برسند اما ملت مقتدر و همیشه در صحنه، با دفاع از ارزش‌های امام(ره) و انقلاب ، ترفندهای آنان را ناکام گذاشتند.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن تصور می‌کند با فشارهای اقتصادی و سیاسی می‌تواند ملت ایران را ناامید کند تاکید کرد: هیچ قدرتی توان مقابله با ایران ندارد و امروز ملت ایران در نقطه برخورداری از توان بازدارندگی قرار دارد.

سردار جوانی با بیان اینکه دشمن از قدرت جمهوری اسلامی ایران وحشت دارد افزود: دشمن از قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی وحشت دارد چراکه اکنون نظام اسلامی ایران با نفوذ در قلب ملت‌ها به عنوان قدرت راهبردی غرب آسیا تبدیل شده است/تسنیم