۱۱۷ زندانی جرائم غیرعمد مالی در زندان‌های استان بوشهر به سر می‌برند
به گزارش سوک سید اسماعیل موسوی در بوشهر با اشاره به برگزاری جشن گلریزان در ماه مبارک رمضان در نقاط مختلف استان بوشهر اظهار داشت: ماه مبارک رمضان از جهات گوناگون دارای خیرات و برکات مهمی است که در این راستا برگزاری جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرایم غیر مالی از آن جمله است.

وی از برگزاری 23 جشن گلریزان در استان خبرداد و بیان کرد: از 26 جشن گلریزان طراحی شده در استان بوشهر در ماه مبارک رمضان تاکنون 23 برنامه با مشارکت هه جانبه مردم برگزار شده است.

مدیرعامل ستاد دیه استان بوشهر با اشاره به اینکه مردم خیر و نوع دوست استان در امر آزادی زندانیان جرایم غیر عمد مالی همکاری مطلوبی دارند گفت: در برپایی جشن گلریزان تاکنون مردم خیر تعهداتی برای آزادی زندانیان  جرایم غیر عمد مالی ارائه کرده‌اند.

موسوی با اشاره به برگزاری جشن گلریزان شهر بوشهر ساعت 18 امروز در سالن اداره بندر بوشهر افزود: برنامه جشن گلریزان در عسلویه و کنگان همزمان ساعت 18 فردا در فرمانداری‌های این دو شهرستان برگزار می‌شود که نیاز به مشارکت مردم خیر این نقاط است.

وی با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان امسال 8 نفر از زندان آزاد شدند خاطر نشان کرد: در ایام ماه مبارک رمضان با همکاری خیران و گذشت شاکیان 8 زندانی در برازجان و بوشهر به آغوش خانواده بازگشتند.

مدیرعامل ستاد دیه استان بوشهر افزود: در آزادی این زندانیان که شش نفر در بوشهر و 2 نفر در برازجان هستند یک تن از زندانیان بوشهری زن است .

موسوی بیان کرد: برای آزادی شش زندانی بوشهر 72 میلیون تومان و برای آزادی 2 زندان برازجانی 34 میلیون تومان با مشارکت افراد خیر تامین و پرداخت شد.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون 117 زندانی جرائم غیرعمد مالی در زندان‌های استان به سر می‌برند تصریح کرد: برای آزادی آنان به 22 میلیارد تومان اعتبار نیاز است/تسنیم