توسط یک زوج بوشهری
نخستین میز خدمت الکترونیکی آنلاین کشور در بوشهر راه اندازی شد/ تصویر
به گزارش سوک،  نخستین میز خدمت الکترونیکی آنلاین کشور در بوشهر توسط یک زوج مبتکر بوشهری راه اندازی شد.

حمید حق‌جو همراه با همسرش سعیده معصومی سامانه و اپلیکیشن موبایل اطلاع رسانی ویژه ادارات، نهادها و سازمان ها را تولید کرده اند که با حذف مراجعه حضوری خدمات به صورت غیرحضوری انجام می شود.

با راه اندازی این سامانه در آینده نزدیک شرکت ها و دیگر سازمان ها و نهادها به طور هوشمند و آنلاین امکان پاسخگویی به درخواست های شهروندان را دارند.

پیش از این نیز حق جو موفق شده بود که که گواهینامه امنیتی نرم افزار  از آزمایشگاه آپا کسب کند که این نرم افزار طراحی ، تولید و توسعه  شده در دفتر روابط عمومی شرکت توزیع برق استان بوشهر بوده است.گفتنی است گواهی امنيت محصول دريافتی از آزمايشگاه آپا بالاترين نشان  امنيتی برای محصولات مخابراتی در كشور بوده كه با دريافت اين گواهی، سازمان ها و ارگانهای مهم كشور به راحتی می توانند با اعتماد به اين گواهی سيستم های مخابراتی خود را تهيه و استفاده نمايند.

به دلیل زمان بر بودن فرایند ارزیابی امنیتی و حساسیت های سازمان فناوری اطلاعات برای انطباق محصولات با استانداردهای افتا، تاکنون شرکت های انگشت شماری در حوزه مدیریت کسب و کار موفق به اخذ این گواهینامه، فقط در یک ماژول، شده اند ، که این مهم توسط روابط عمومی شرکت توزیع نیروی  برق استان بوشهر  انجام شد.