۶۰۰ کیلوگرم مواد مخدر توسط دریابانی کنگان کشف شد

سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کنگان،  با اشاره به تشدید مبارزه با  سوداگران مرگ، قاچاق کالا و سوخت در آب های خلیج فارس اظهار داشت: تیم‌های دریابانی در سواحل مختلف استان بوشهر تمام تحرکات را رصد و قاطعانه با متخلفان برخورد می‌کنند.

وی با بیان اینکه فضای استان بوشهر برای فعالیت قاچاقچیان و متخلفان ناامن شده استt گفت: دریابانی استان بوشهر با استفاده از تجهیزات مدرن شناوری و نظامی با توانمندی بالا با قاچاقچیان در تمام سطوح برخورد می‌کند و تحویل دستگاه قضا می‌دهد.

فرمانده دریابانی استان بوشهر از متلاشی شدن باند حرفه‌ای مواد مخدر در ساحل کنگان خبرداد و بیان کرد: با تلاش ماموران دریابانی کنگان، باند قاچاق مواد مخدر در آبهای خلیج فارس در بندر کنگان متلاشی شد.

سردار رضایی‌نژاد با اشاره به کشف 600 کیلوگرم تریاک از قاچاقچیان در آبهای بندرکنگان خاطر نشان کرد: با اقدام اطلاعاتی و عملیاتی دریابانان و نیروی انتظامی کنگان بیش از 600 کیلوگرم تریاک از دو فروند شناور کشف شد.

وی با اشاره به دستگیری 4 متهم در این عملیات گفت: در عملیات یاد شده دو فروند شناور که در آن مواد مخدر جاسازی شده بود توقیف شد.

فرمانده دریابانی استان بوشهر از کشف 40 هزار لیتر سوخت قاچاق در آبهای ساحلی گناوه خبرداد و بیان کرد: مأموران دریابانی گناوه در عملیات مشترک با منطقه دوم نیروی دریایی سپاه  40 هزار لیتر گازوییل قاچاق را در آب‌های بندر گناوه کشف کردند.

سردار رضایی‌نژاد با بیان اینکه در این عملیات موفق  2 فروند شناور توقیف شد افزود:ارزش قاچاق سوخت کشف شده افزون بر  3 میلیارد و 100 میلیون ریال برآورد شده است.

  وی افزود: مأموران دریابانی در این رابطه 4 متهم را دستگیر کردند و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل دادند.