با شرکت نمایندگان برخی از احزاب
خانه احزاب استان بوشهر متولد شد/ لیست اسامی اعضاء
به گزارش سوک ، در حالی که شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان بوشهر به دلیل آن چه پیش از آن اعلام شده بود به دلایل پیدا و پنهان معاونت سیاسی استانداری بوشهر در انتخاب فراکسیون اصلاحات،  شرکت در انتخابات برای شکل گیری خانه احزاب این استان را تحریم کرده بود ، روز گذشته این انتخابات با حضور کم رمق نمایندگان احزاب سیاسی در استان بوشهر شکل گرفت تا پس از سال ها بوشهر رنگ خانه احزاب را به خود گیرد.

بر اساس این گزارش این انتخابات در حالی در استانداری بوشهر و با حضور حوزه معاونت سیاسی امنیتی استانداری انجام شد که در نهایت سه طیف اصلاح طلب، مستقل و اصول گرا نمایندگانی را برای خانه احزاب انتخاب کردند.

از فراکسیون اصولگرایان علیرضا میر، احمد محتشم و محمد کشاورزی به عنوان عضو اصلی و حیدر دانایی فر به عنوان عضو علی البدل شورای اجرایی‌، از فراکسیون مستقل‌ها خضر خلیلی، محمد صادق حاجیانی و مجتبی احمدی عضو اصلی و رقیه دامغانی عضو علی البدل شورای اجرایی و از فراکسیون اصلاح طلبان نیز ماشاالله حیدر زاده، طاهره شمشیری و سیروس بنه گزی به عنوان عضو اصلی شورای اجرایی خانه احزاب استان بوشهر و عباس برزگرزاده به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

گزینه های نهایی انتخاب شده برای بازرس اصلی به کیوان حیدری و  بازرس علی البدل نیز به حسین صفری رسید.

قرار است خانه احزاب استان بوشهر در مرکز رشد استان همجوار با مجتمع فرهنگی هنری 9 دی استقرار و در این مکان فعالیت خود را آغاز کند.