یک دشتستانی
مدیر روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران شد/ تصویر
به گزارش سوک؛ با صدور حکمی توسط  مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران ایوب بنوی به عنوان مدیر روابط عمومی این شرکت منصوب کرد.

بنوی از چهره های خوش نام استان بوشهر است که پیش از این مسئولیت های زیادی در شرکت های زبر مجموعه وزارت نفت بر عهده داشته است.

دانش آموخته رشته ارتباطات در مقطع کارشناسی دانشگاه علامه طباطبایی تهران و سپس مدیریت فرهنگی در مقطع کارشناسی ارشد، پیش از این ریاست روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرزی پارس و نماینده روابط عمومی های صنعت نفت منطقه سه کشور را در کارنامه داشته که با تغییر و تحولات جدید در این منطقه راهی شرکت نفت فلات قاره ایران می شود تا تجارب ارزنده خود را در اختیار این مجموعه قرار دهد.

بنوی که پیش از این رئیس روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت و دبیر هیئت اسکی شرکت ملی نفت ایران بوده از جمله مدیرانی است که به دلیل ارتباط موثر و مناسب با اصحاب رسانه و هنرمندان استان بوشهر، در ارائه کارکرد حوزه فعالیت کاریش تاثیرگذار و جریان ساز بوده است.


کارکرد وی در سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرزی پارس سبب شد که با وجود حواشی موجود در این سازمان چندان بر ساختار کارکردی شرکت خللی ایجاد نشود و درب حوزه اطلاع رسانی با یک شفافیت بر روی اصحاب رسانه همیشه باز باشد، وضعیتی که پس از رفتنش از این شرکت( روابط عمومی) با گرد و غبارهایی همراه شده است.

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران در حکمی که برای ایوب بنوی صادر کرده از وی خواسته در حوزه مسئولیت های اجتماعی و اطلاع رسانی از کارکرد این شرکت در این بخش به همراه پرهیز از هرگونه موازه کاری تلاش وافری به خرج دهد.

در این حکم که به امضاء حمید بورد مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران رسیده آمده است: با عنایت به تعهد و تجارت ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت سرپرست روابط عمومی منصوب می شوید.

اهم وظایف شما به شرح ذیل:
برنامه ریزی صحیح و اصولی جهت ایجاد ارتباط و تعامل سازنده بین کارکنان شرکت و مدیران، اطلاع رسانی صحیح ، به موقع و بروز دستاوردها ، توانمندیها و موفقیت های شرکت با استفاده از تمامی امکانات موجود در حوزه رسانه، توجه جدی و برنامه ریزی اصولی در حوزه فعالیتهای فرهنگی با رویکرد اجرایی شدن اسناد بالادستی توسعه فرهنگی کشور مستند سازی فعالیتهای شرکت با استفاده از تمامی ابزارها و امکانات یک پارچه سازی فعالیتهای حوزه روابط عمومی در سطح مناطق و پرهیز جدی از موازی کاری ارائه برنامه سازنده در راستای ایجاد شور و نشاط کار کنان و خانوادها با هدف بهره وری بیشتر منابع انسانی شرکت زمینه سازی برای تعامل سازنده شرکت و محیط پیرامونی در راستای ایفای مسئولیتهای اجتماعی برای دستیابی شرکت به اهداف خود ساماندهی فعالیتهای حوزه روابط عمومی با تعامل ویژه با روابط عمومی وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران.

امید است با اتکال خداوند متعال و برنامه ریزی صحیح و اصولی و به سر انجام رساندن برنامه ها و ماموریتهای محوله موفق و سر بلند باشید.

با اغتنام از فرصت، بدینوسیله از زحمات و همکاریهای جناب آقای بهرام نریمانیان در طول تصدی ریاست روابط عمومی که در اجرای بخشنامه شماره ۲۰/۲-۲۹۹  مورخ ۹۷/۰۵/۰۶ موضوع محدودیت چهار ساله برای عهده داری یک پست که در آینده در منصاب دیگری ادامه خدمت خواهند داد تقدیر و تشکر می شود.

گفتنی است شرکت نفت فلات قاره ایران یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده نفت و گاز دریایی جهان است که وظیفه استخراج و بهره‌برداری از میادین نفتی و گازی کشور در طول بیش از ۱۲۰۰ کیلومتر از گستره آبهای نیلگون خلیج فارس (به استثناء پارس جنوبی و شمالی) و همچنین دریای عمان را با پیشینه نیم قرن تجربه بر عهده دارد.