امام جمعه بوشهر:
صنایع مستقر در بوشهر نگاه ویژه‌ای به محیط پیرامونی داشته باشند
صنایع مستقر در بوشهر نگاه ویژه‌ای به محیط پیرامونی داشته باشند

به گزارش سوک، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری عصر سه‌شنبه در دیدار با مسئولان نیروگاه اتمی بوشهر اظهار داشت: ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف به توسعه و پیشرفت دست یافته است.

وی با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته برای دستیابی به پیشرفت‌های هسته‌ای کشور، بیان کرد: یکی از دستاوردهای مهم بومی سازی دانش هسته‌ای است که بیانگر توان و ظرفیت بالای ایرانیان است.

امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه دستیابی به فناوری‌های هسته‌ای باعث افزایش اقتدار ایران اسلامی شده است، ادامه داد: تلاش و کوشش سازمان انرژی اتمی ایران در ۴۰ سال پیروزی انقلاب اسلامی ستودنی است.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی طی ۴۰ سال عمر انقلاب همه تلاش خود را برای نابودی این نظام به کار گرفته است، اضافه کرد: جهان استکبار به سرکردگی آمریکا در این مسیر از همه ظرفیت‌های خود استفاده کرده است.

آیت‌الله صفایی بوشهری بر لزوم تلاش همگانی برای اجرای بیانیه دوم انقلاب تاکید کرد و افزود: برای عملیاتی شدن گام دوم انقلاب همه بخش‌ها و حوزه‌ها رسالت و وظیفه دارند.

وی خواستار توجه ویژه پادگان‌های نظامی و نیروگاه اتمی و دیگر صنایع به مردم در محیط پیرامونی آنها شد و خاطرنشان کرد: ارائه خدمات اجتماعی و فرهنگی به مردم باعث تقویت پیوند عاطفی و ارگانیک و صیانت از آن تأسیسات می‌شود./مهر