سرمربی پارس جنوبی:
ایجاد انگیزه در بین بازیکنان پارس با توجه به مشکلات سخت است
ایجاد انگیزه در بین بازیکنان پارس با توجه به مشکلات سخت است

به گزارش سوک، مهدی تارتار شامگاه جمعه پس از شکست تیمش در برابر صنعت نفت آبادان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: در ابتدا عذرخواهی کنم از اینکه نتوانستم به کنفرانس خبری پیش از بازی به دلیل زمان پروازمان برسم و ابراز همدردی می‌کنم با مردم خوب خوزستان بابت حادثه سیل و امیدوارم مسئولان هم رسیدگی بیشتری را انجام دهند تا تسکینی برای مردم باشد.

وی افزود: درباره بازی امروز انصافاً بازی را خوب شروع کردیم و از تیم خوب صنعت نفت بهتر بودیم، در ضد حملات با توجه به خلاقیت فردی میلاد جهانی، به گونه‌ای گل خوردیم که در آنالیزهایمان بارها به بازیکنان مان نشان داده بودیم، به هر حال بازیکن زیر ۲۰ سال ما مقابل جهانی بازی می‌کرد و کم تجربه بود.

تارتار اظهار کرد: بدون تردید بازی دادن به جوان‌ها این تاوان‌ها را هم دارد و ما تاوان دادیم به خاطر استفاده از بازیکنان جوان.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم تصریح کرد: در خط دفاع ما امروز دو بازیکن زیر ۲۰ سال داشتیم. امیر شعبانی و سعید آهنی که از بازیکنان آینده دار هستند، متأسفانه با توجه به شرایط و مشکلاتی که تیم ما دارد سخت است که بین بازیکنان ایجاد انگیزه کنیم، تیمی خنثی هستیم اما سعی می‌کنیم بازیکنان را که انگیزه بالاتری دارند را بازی دهیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: به تیم صثنعت نفت آبادان برای کسب سه امتیاز تبریک می گویم.

تارتار در مورد تعویض‌هایی که انجام داد نیز افزود: می‌خواستیم از بازی مستقیم استفاده کنیم، بازیکنان سر زن را در اواخر بازی وارد زمین کردیم که از این بابت هم توفیقی حاصل نشد./مهر