زمزمه در پارلمان درباره صندلی‌های هیات رئیسه
زمزمه در پارلمان درباره صندلی‌های هیات رئیسه
به گزارش سوک، برخی شنیده های خبرنگار ما در راهروهای پارلمان حکایت از این دارد که علی لاریجانی، محمدرضا عارف و حمیدرضا حاجی بابایی، روسای فراکسیون مهم سیاسی مجلس قصد کاندیداتوری در انتخابات هیات رئیسه مجلس را دارند و هر فراکسیون لیست مجزایی را برای انتخابات هیات رئیسه ارائه خواهد کرد.

البته نمایندگانی که ترجیح داده اند گعده های خود را از داخل صحن به بیرون صحن یعنی راهروهای پارلمان منتقل کنند، وقتی با این سوال مواجه می شوند که «قرار است چه کسانی برای ریاست مجلس کاندید شوند»، با لبخند می گویند که فعلا قرار است همه کاندید ریاست شوند.

نمایندگان می گویند، غیر از 3 رئیس فراکسیون سیاسی مجلس، احمد مازنی، سیدجواد ابطحی، مسعود پزشکیان، مصطفی کواکبیان، هدیت الله خادمی و علی مطهری هم اظهارنظرهایی کرده اند که نشان می دهد تمایلاتی برای کاندیداتوری دارند.

برخی دیگر از نمایندگان که گویا تمایلی به مصاحبه و ذکر نامشان ندارند وقتی با سوال وضعیت پارلمان برای انتخاب رئیس اجلاسیه چهارم مواجه می شوند، تاکید دارند که وکلای ملت به تغییر در هیات رئیسه به خصوص در کرسی ریاست فکر می کنند و درحال بررسی راه‌های این تغییرات هستند./فارس