آخرین وضعیت ویسی در بوشهر
از دلایل رفتن از شاهین تا امکان ماندگاری/ چه کسانی ویسی را فراری دادند
به گزارش سوک، در حالی که تا آغاز فصل جدید لیگ برتر فوتبال کشور کمتر از یک ماه دیگر باقی نمانده اما به دلیل آن چه که دخالت های دو عضو شورای شهر بوشهر در کار عبدالله ویسی ، سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر توسط این مربی عنوان شده ،وی لقای تیم داری در بوشهر را به عطایش بخشید و ساز رفتن از بوشهر کوک کرد.

شاهین که از هفته گذشته در استان لرستان اردو زده، به ناگاه با ترک سرمربی خود از اردو مواجه شد که در بیاینه ای علت آن را رسانه کرد.

در این بیانیه‌ای که عبدالله ویسی منتشر کرده، آمده است:

«خودتان می‌دانید که من پیشنهادهای زیادی از تیم‌های لیگ برتری و لیگ یکی داشتم و حتی سرمربی گری تیم امید هم به من پیشنهاد شد اما به دلیل اینکه به مردم خوب استان بوشهر تعصب  داشتم و خاطرات خوبی که با آنها داشتم در نهایت تصمیم گرفتم قراردادم را تمدید کنم و در این تیم محبوب بمانم.

با این حال یکی دو نفر اجازه ندادند که ما کارمان را به خوبی پیش ببریم و در نهایت من تصمیم گرفتم از سمت خودم استفاده کنم تا جا برای آن هایی که دوست دارند جای من را بگیرند باز شود. این دو نفر از اعضای شورای شهر استان بوشهر هستند که من حتما به موقع نام آنها را رسانه ای می کنم تا مردم بدانند به چه کسانی رای دادند.

خودتان می‌دانید که این تیم را بومی بستیم تا جوان های خوب استان بوشهر بتوانند در آن رشد کنند اما عده ای اجازه ندادند که من کارم را انجام بدهم و به همین دلیل از مردم خوب بوشهر عذر خواهی و از هدایت تیم فوتبال شاهین کناره گیری می کنم.»

تحمیل بازیکن به تیم علت استعفای سرمربی شاهین/ ویسی: دو عضو کارشکن شورای بوشهر را معرفی می‌کنم

سرمربی مستعفی شاهین بوشهر گفت: یک سری افراد غیر فوتبالی برای منافع خود در حال کارشکنی و دخالت‌های بی‌جا در باشگاه هستند و قصد دارند مربی و بازیکن را به من تحمیل کنند.
تحمیل بازیکن به تیم علت استعفای سرمربی شاهین/ ویسی: دو عضو کارشکن شورای بوشهر را معرفی می‌کنم

ویسی روز گذشته در گفتگو با خبرگزاری فارس در بوشهر در خصوص علت کناره‌گیری خود از شاهین بوشهر اعلام کرد که یک سری افراد غیر فوتبالی برای منافع خود در حال کارشکنی و دخالت‌های بی‌جا در باشگاه هستند و قصد دارند مربی و بازیکنی را به من تحمیل کنند.

وی این را هم گفته که متأسفانه دخالت بی‌جای دو عضو شورای شهر باعث شده که از این گروه کناره‌گیری کنم  و در وقت دیگری دو عضو شورای کارشکن بوشهر را معرفی می‌کنم؛ افرادی که یک درصد بنده در هیچ جایی موفقیت نداشتند، قراردادهای بهتری با دیگر گروه‌ها بستند اما با این روال اگر خانه‌نشین شوم، بهتر است.

در این شرایط پستی از حجت الاسلام خدری بر روی شبکه های اجتماعی قرار گرفت که طی آن اعلام کرد رایزنی هایی برای منصرف کردن ویسی از تصمیمیش انجام داده است و ایشان در بوشهر ماندگار می شود.

ویسی گفتگوی خدری با وی را تایید کرده اما گفته است امروز بعد از صحبت با نماینده ولی‌فقیه در استان یا استاندار، از بوشهر خواهد رفت چرا که شرایط ماندگاریش در بوشهر با این دو عضو شورای شهر غیرقابل تحمل است.

باید منتظر ماند تا مشخص شود که ویسی چه میزان بر تصمیمش برای رفتن از بوشهر پافشاری می کند.