خبری تاسف بار
پدری که به دنبال بهشتی کردن دخترش بود/ قتل دختر 7 ساله توسط پدر
سوک: خبر آن قدر تاسف بار است که حتی مخابره آن نیز دل هر خبرنگاری را به درد می آورد چه رسد آن که مردم از هر سن و قشری طاقت شنیدن هر نوع خبری نیز ندارند.

دختر معصومی که هفتمین بهار عمر خود را تجربه کرده توسط پدری به قتل می رسد که خواسته اش بهشتی کردن دختر بوده است.

آن گونه که فرمانده انتظامی استان بوشهر صبح امروز این خبر را در اختیار رسانه ها گذاشته است مردی در شهر جم در جنوب استان بوشهر در یک تصمیم آنی دختر ۷ ساله خود را خفه کرده و سپس، خود را تسلیم پلیس کرده اسا.

سردار خلیل واعظی در تشریح این خبر اعلام کرد: ساعت یک بامداد امروز پنجشنبه ۲۰ تیر ماه فوت یک کودک هفت ساله در بیمارستان شهر "جم" به پلیس گزارش شد.

وی  اضافه کرد: با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی فردی با معرفی خود به عنوان پدر دختر فوت شده گفت دخترم پارمین را به اندازه تمام دنیا دوست داشتم و ساعت ۸ شب بیرون آمدیم تا برایش " مرغ مینا "بخرم یک ساعت بعد او را در بغلم خفه کردم تا از این دنیا آزاد و به بهشت برود.

به گفته این مقام انتظامی متهم که شاغل در یکی از شرکت های زیر مجموعه پتروشیمی "عسلویه" و از ساکنان جم است به منظور تکمیل تحقیقات همچنان در اختیار پلیس آگاهی است.

این که فردی در عین عشق به فرزندش در یک لحظه او را در بغل خفه می کند، تا با دیدگاه فکریش او را به بهشت برساند نیاز به یک واکاوی دقیق روانشناسی دارد تا هر نوع قضاوت در این خصوص دارای شاخص های علمی باشد.