۵۲ پروژه گازرسانی در استان بوشهر افتتاح شد
به گزارش سوک، مسلم رحمانی بعدازظهر امروز در مراسم افتتاح طرح ساختمان امداد گاز سیراف کنگان با حضور استاندار بوشهر اظهار داشت: این پروژه با اعتبار 33 میلیارد و 600 میلیون ریال راه‌اندازی شده است.

وی با بیان اینکه کنگان در اجرای طرح‌ گازرسانی پیشرو است افزود: 100 در صد مناطق شهری و 96 درصد مناطق روستای شهرستان کنگان به شبکه گازرسانی متصل هستند.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر با اشاره به افتتاح طرح‌های گازرسانی گفت: در هفته دولت 52 پروژه گازرسانی استان بوشهر با اعتبار 42 میلیارد تومان افتتاح شده است.

همچنین  با حضور استاندار بوشهر 5 پروژه عمرانی شهرستان کنگان در دومین روز از هفته دولت افتتاح شد.

افتتاح زمین چمن مصنوعی روستای پرک در زمینی به مساحت 7 هزار مترمربع با 24 میلیارد ریال مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر در این ایین گفت: با افتتاح زمین چمن مصنوعی شهدای پرک سرانه ورزشی دراین روستا به 3 مترمربع افزایش یافته است

وی در آیین افتتاح سالن چند منظوره بانوان سیراف  بیان کرد: سالن چند منظوره بانوان سیراف در زمینی به مساحت 2 هزار و 740 متر مربع با 50 میلیارد ریال اعتبار افتتاح شده است.

احمد بهروزیان‌فرد بیان کرد: این پروژه با مشارکت و همکاری شرکت پتروشیمی زاگرس برای بانوان ساخته شده است.

وی، با بیان اینکه در یکسال گذشته 15 پروژه ورزشی در شهرستان کنگان عملیات اجرایی آن آغاز شده خاطر نشان کرد: تاکنون 8 پروژه آن تکمیل شده و 7 پروژه دیگر در دست اقدام است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر بیان کرد: با حضور استاندار بوشهر امروز 5 پروژه ورزشی با 24 میلیارد تومان افتتاح شد.

 پروژه‌ای بعدی که با حضور استاندار بوشهر در شهرستان کنگان افتتاح شد فاز دوم بلوار امام حسین(ع) کنگان به طول 2 کیلومتر و 39 میلیارد ریال اعتبار بود.

همچنین پروژه خط سیم کشی فیبر نوری 132 کیلوولت کنگان به عسلویه به طول 150 کیلومتر با 10 میلیارد تومان اعتبار افتتاح شد./ تسنیم