مدیرکل اوقاف بوشهر:
اوقاف بوشهر در تامین نیازهای دانش‌آموزان نیازمند مشارکت می‌کند
اوقاف بوشهر در تامین نیازهای دانش‌آموزان نیازمند مشارکت می‌کند

به گزارش سوک، حجت‌الاسلام محمدرضا اسماعیل‌پور صبح شنبه در دیدار با مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر اظهار داشت: در راستای تامین نیازهای دانش‌آموزان نیازمند در آستانه سال تحصیلی جدید باید تلاش لازم صورت گیرد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر با تقدیر از فعالیت‌های کمیته‌امداد در ارائه خدمات به نیازمندان افزود: یکی از وظایف اصلی سازمان اوقاف اجرای صحیح نیات واقفین است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به تمام فعالیت‌ها در بحث اقتصادی، عمرانی و امور ثبتی تمام این فعالیت‌ها در راستای اجرای دقیق نیات واقفین و ساری و جاری شدن آن در جامعه اجرا می‌شود.

حجت‌الاسلام اسماعیل‌پور افزود: یکی از برنامه‌های اوقاف برای اجرای دقیق نیات واقفین طرح مهر تحصیلی به صورت سراسری است که برای کمک به تحصیل دانش‌آموزان نیازمند انجام می‌شود.

وی بیان کرد: کمک به امر تحصیل دانش‌آموزان نیازمند از محل درآمد موقوفاتی که با نیت کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت تعداد ۸۰۰ بسته مهر تحصیلی شامل کیف و نوشت افزار تهیه شده است انجام می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر آمادگی اوقاف و امور خیریه استان بوشهر را برای تهیه و توزیع ۱۰۰ دست لباس فرم مدرسه دخترانه دانش‌آموزان نیازمند ازمحل موقوفات یادشده اعلام کرد که در اختیار کمیته امداد قرار داده شود./مهر