فرمانده سپاه استان بوشهر:
راهکارهای عملی تحقق بیانیه گام دوم انقلاب دراستان بوشهر تدوین شود

راهکارهای عملی تحقق بیانیه گام دوم انقلاب دراستان بوشهر تدوین شود

به گزارش سوک، سردار علی رزمجو عصر چهارشنبه در همایش استانی تبیین و گفتمان‌سازی بیانیه گام دوم انقلاب اظهار داشت: انقلاب اسلامی همچنان پدیده‌ای زنده و مبتنی بر ارزش های الهی بوده و در عین حال دارای قاطعیت منحصر به فردی است.

وی اضافه کرد: امروز در آغاز چهل و یکمین سال روز پیروزی خود دارای قدرتی به مراتب قوی تر از قدرت گذشته هم در درون و هم در برون از کشور است به صورتی که تمام معادلات سیاسی آمریکا در تصرف خاکریزهای انقلاب اسلامی قرار دارد.

سردار رزمجو تصریح کرد: پیشرفت های امروز انقلاب اسلامی در همه عرصه ها همچنان مدافعان این انقلاب را مهیا و آماده دفاع از آن کرده است به گونه ای که روزبروز بر ارتقا توان بازدارندگی این انقلاب افزوده می شود.

وی ایمان، تقوا و معنویت را سه شاخصی اصلی انقلاب اسلامی برشمرد و خاطرنشان کرد: این سه شاخص در بیش تر مردم ایران موج می زند و انقلاب اسلامی علاوه بر این سه شاخص اصلی، تجهیزاتی نیز در اختیار دارد که در آینده می تواند قاطع تر و محکم تر پاسخ تهدیدات دشمنان را بدهد.

فرمانده سپاه استان بوشهر اذعان کرد: انقلاب اسلامی بعد از گذشت ۴۰ سال از عمر بابرکت خود همچنان بر شعارها و آرمان های خود استوار ایستاده است و رهبر معظم انقلاب اسلامی راهکارهای گام دوم انقلاب اسلامی را با صدور بیانیه گام دوم به همگان اعلام کرده است.

رزمجو افزود: امروز ما به عنوان ملت ایران با داشتن استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی همراه با اقتدار، عزت و شکوهی بیش از گذشته، آماده تداوم ۴۰ سال بعدی انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف هستیم.

وی در ادامه با تأکید بر لزوم تشکیل قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم در تمام ناحیه های مقاومت بسیج شهرستان های استان بوشهر گفت: سپاه استان بوشهر لازم است روی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که در واقع استراتژی ۴۰ سال دوم این انقلاب را مشخص می کند بیش از پیش کار کرده و راهکارهای عملی مناسب را پیدا کند.

فرمانده سپاه بوشهر افزود: در همین زمینه لازم است توانمندسازی اجرای این بیانیه در اقشار مختلف مردم انجام شود چرا که گام دوم مخصوص قشر خاصی نیست بلکه مربوط به تمام مردم است./مهر