در یک بازدید میدانی
ضرب الاجل معاون عمرانی استانداری بوشهر برای افتتاح یک پروژه
به گزارش سوک، معاون امور عمرانی استانداری بوشهر در بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان گناوه اظهار داشت: پل خور از پروژه‌های مهم گناوه است که مورد مطالبه جدی مردم است.

وی با تعیین ضرب الاجل برای افتتاح پل خور گناوه افزود: در زمینه تامین اعتبارات مورد نیاز این پروژه هیچ مضایقه ای از سوی استان صورت نمی‌گیرد و از تیم فنی و عمرانی شهرداری انتظار دارم روی این کار متمرکز شوند تا در دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.

مهرداد ستوده تصریح کرد: شهردار گناوه با توجه به اعتبارات دریافتی از استان و حمایتهای فنی استانداری قول داد که این پروژه در دهه فجر سال جاری به بهره‌برداری برسد و ما نیز بر اساس روزشمار تعیین شده روند پروژه را نظارت می کنیم.


معاون استاندار بوشهر در بازدید از مسیر ارتباطی ریگ به گناوه با ابراز نارضایتی از سرعت کم اجرای این پروژه گفت: باید با اضافه شدن ماشین آلات، همزمان با جاده سازی، پل باکسی مسیر همزمان کار شود و هرچه سریعتر مسیر افتتاح شود.

ستوده با تأکید بر این که پروژه باید قبل از عید نوروز و آغاز ورود گردشگران نوروزی به بهره‌برداری برسد بیان کرد: افتتاح این پروژه می‌تواند علاوه بر جاذبه های توریستی و گردشگری فرصت‌های شغلی زیادی را برای اهالی بومی ایجاد کند و علاوه بر آن فضای تجاری و گردشگری بندر ریگ و گناوه را رونق بیشتری می‌بخشد.

وی با بیان این که پروژه پل ورودی گناوه امسال به مناقصه می‌رود یادآور شد: مقرر شد برنامه زمانبندی عملیاتی با همفکری دفاتر فنی و شهری استانداری ، شهرداری و فرمانداری گناوه در کوتاهترین زمان تدوین و عملیاتی شود.

معاون امور عمرانی استانداری بوشهر عنوان کرد: این پل دارای اهمیت بالایی از حیث گردشگری است و موقعیت استراتژیکی دارد و ورودی یکی از مقاصد مهم گردشگری کشور قرار گرفته که باید هر چه زودتر تکمیل شود.