رونالدو ۷۰۰ گله شد
به گزارش «سوک» به نقل از ایسنا از رکورد، تیم ملی فوتبال پرتغال در انتخابی یورو ۲۰۲۰ به مصاف اوکراین رفت. پرتغال در این دیدار برابر میزبان خود با نتیجه دو بر یک تن به شکست داد. تک گل پرتغالی‌ها را در این دیدار کریستیانو رونالدو از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

 			 				 					رونالدو ۷۰۰ گله شد

رونالدو با گلی که در این دیدار به ثمر رساند تعداد گل‌های خود را به عدد ۷۰۰ رساند تا یک رکورد جدیدی را به نام خود به ثبت برساند.

او بعد از بازی گفت: رسیدن به رکورد ۷۰۰ گل واقعا زیباست، اما الان من خوشحال نیستم چرا که تیم تن به شکست داده است. با وجود شکست در این دیدار باید به خود افتخار کنیم چرا که بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم.

رونالدو ادامه داد: از همه مربیان و بازیکنان و دوستانم که به من کمک کردند تشکر می‌کنم. برای تبدیل شدن به این رونالدو افراد زیادی تلاش کردند و از همه آن‌ها تشکر می‌کنم. من به دنبال رکود نیستم بلکه این رکورد‌ها هستند که به دنبال من هستند. آخرین باری که در اوکراین به میدان رفتم منجر به قهرمانی با رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا شد و خاطره خوبی از اینجا دارم. امشب هم بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم، اما تن به شکست دادیم.

رونالدو در پایان درباره نامگذاری ورزشگاه اسپورتینگ لیسبون به نام او گفت: اجازه بدهید ببینیم در آینده چه رخ خواهد داد.