سوک گزارش می دهد:
قتل با 12 گلوله در بوشهر/ آتش گرفتن خودرو قاتل در دیلم و کشته و مصدوم شدن سه نفر/ تصاویر
به گزارش سوک، شب گذشته مرد جوانی در محله سرتل بوشهر به قتل رسید تا اولین قتل در مرکز استان بوشهر در سال جاری رقم خورد.

شاهدان عینی به سوک گفتند که این قتل ساعت 20:14 شب گذشته و در مقابل یک نمایشگاه خودرو اتفاق افتاد و ضارب در حالی که سر و صورت خود را پوشانده بود با شلیک چندین گلوله فردی را از پای درآورد و با یک خودرو بدون پلاک از صحنه گریخت.

دقایقی بعد پلیس وارد صحنه شد و مشخص گردید که فرد مقتول پسرعموی نمایشگاه دار بوده که توسط یکی از اقوامش که اهل استان خوزستان است به قتل رسیده و ضارب نیز به سمت خوزستان فرار کرده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر در این خصوص گفت: ساعت ۲۰ شب ۲۴ مهرماه یک مورد تیراندازی منجر به مرگ در یکی از خیابان‌های جنوب شهر بوشهر به پلیس اطلاع داده شد.

به نوشته روابط عمومی پلیس، سردار خلیل واعظی گفت: با حضور پلیس مشخص شد فردی به هویت الف. در مقابل یک نمایشگاه اتومبیل واقع در خیابان و در انظار مردم بر اثر اصابت گلوله اسلحه فردی ناشناس به قتل رسیده، قاتل و همدستانش نیز بلافاصله متواری شده اند.

وی با بیان این که بررسی اولیه نشان داد از ۱۲ گلوله شلیک شده از اسلحه قاتل ۸ گلوله به مقتول اصابت کرده بود، اظهار کرد: با حضور کارآگاهان پلیس و فعال شدن واحد‌های اطلاعاتی و عملیاتی مشخص شد عوامل این حادثه پس از تیراندازی به مقتول با استفاده از یک دستگاه خودرو بدون پلاک به سرعت از شهر بوشهر خارج و در تلاش جهت خروج از استان هستند.

فرمانده انتظامی بوشهر بیان کرد: با ابلاغ دستورات هوشیاری به شهرستان‌های تابعه این خودرو شناسایی و در ورودی شهر دیلم در طرح عملیاتی پلیس قرار گرفت، اما بدون توجه به دستورات پلیس با سرعت زیاد ادامه مسیر داد.

این مقام انتظامی عنوان کرد: خودرو مذکور به علت سرعت زیاد و ناتوانی در کنترل، به تیر برق برخورد کرده و دچار آتش سوزی شد.

سردار واعظی گفت: با اعلام پلیس بلافاصله نیرو‌های امدادی و آتش‌نشانی در محل حادثه حاضر شدند، ولی به علت شدت برخورد دو نفر از سرنشینان خودرو جان خود را از دست دادند و نفر سوم نیز مصدوم شد که در بیمارستان تحت درمان است.

وی با بیان اینکه مقتول و عوامل این قتل همگی اهل یکی از استان‌های همجوار هستند، عنوان کرد: در بازرسی از این خودرو اسلحه به کار رفته در قتل و تعدادی فشنگ مربوطه کشف شد.