منابع غیر رسمی اعلام کردند
کاندیداتوری 26 نفر برای انتخابات مجلس از حوزه جنوب استان بوشهر+ لیست اسامی
به گزارش سوک، اگر چه تا دهم آذرماه، زمان رسمی نام نویسی کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی حدود یک ماه دیگر باقی مانده اما فعالیت تعداد افرادی که این روزها به شکل نامحسوس در حال رایزنی برای جلب اعتماد مردم در سطح استان بوشهر هستند در نوع خود جالب است .

استان بوشهر در حالی با یک میلیون و یک صد و 60 هزار نفر دارای چهار نماینده در قالب چهار حوزه انتخابیه است که بر خلاف دو حوزه (بوشهر، گناوه و دیلم) و (دشتی و تنگستان) که کمترین تعداد کاندیدا و کم خبرترین از باب فعالیت کاندیداها به خود اختصاص داده اند اما در دو حوزه دشتستان و جنوب این استان شامل شهرستان های دیر، کنگان، جم و عسلویه با ترافیکی از کاندیدها مواجه شده است.

در حوزه انتخابیه شهرستان های دیر، کنگان، جم و عسلویه با یک کرسی مجلس که بر اساس سرشماری سال 1395 دارای 312 هزار نفر جمعیت است ، بر اساس آخرین آمار از منابع غیر رسمی تاکنون 26 نفر برای نشستن بر این کرسی نامشان رسانه ای شده است.

از این تعداد بیشترین شانس ممکن به حجت الاسلام دکتر احمدی نماینده دوره قبل مجلس شورای اسلامی از این حوزه انتخابیه داده می شود هر چند که نباید از نام دکتر جلالیان نماینده مجلس هشتم از همین حوزه و سکینه الماسی نماینده کنونی مردم در مجلس نیز به آسانی گذشت کرد. در این دوره نام دو بانو نیز در بین کاندیداها به چشم می خورد

رسانه ای کردن نام 26 گزینه موجود در حوزه انتخابیه شهرستان های دیر، کنگان، جم و عسلویه صرفا بر اساس گمانه زنی رسانه ای صورت می گیرد و امکان دارد تعدادی از این افراد از کاندیداتوری انتخابات مجلس صرف نظر کرده و یا تعدادی نیز در حال رایزنی برای ورود به عرصه کاندیداتوری مجلس باشند که نامشان از قلم افتاده است.

سایت سوک، در راستای پیشگیری از غضب حقوق هر کدام از این دو دسته افراد، آماده است که نسبت به حذف نام هایی که علاقه ای به کاندیداتوری ندارند و نامشان در این لیست وجود دارد و همچنین افرادی که نامشان در این لیست نیست اما در حال رایزنی برای ورود به عرصه انتخابات هستند ، اقدام کند.

اسامی  کاندیداهای احتمالی مجلس یازدهم از حوزه جنوب استان بوشهر

حجت الاسلام موسی احمدی، سکینه الماسی، عسکرجلالیان، مجید صالح پور باورصاد، اسدالله علمداری، محمد کارگر، حسین بردستانی، علی کرمی، غلام سناسیری، ابراهیم مومنی، غلام حسین حیدری، زهرا نوری، سیدقاسم حسینی، نادراحمدی، عابدین عابدی زاده، عباس رضوی، محمود محمدی زاده، مال اله محمدی، حسن بردستانی، عبدالصمد بحرینی، مصطفی عاشوری، دکتر عبدالعزیز بحرانی، ضیاء کرمی، ابوتراب عاشوری ، مهدی موسوی زاده، علی زارعی