دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه:
آبرسانی و اشتغال از مهمترین اولویت‌های قرارگاه محرومیت‌زدایی است
آبرسانی و اشتغال از مهمترین اولویت‌های قرارگاه محرومیت‌زدایی است

به گزارش سوک، سردار سید ضیاءالدین حزنی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: به منظور ارائه خدمات مناسب قرارگاه جهادی و محرومیت‌زدایی دانشگاه افسری امام حسین (ع) به دهستان‌های محروم اعزام می‌شود.

وی از انجام طرح‌های مهم عمرانی و مسکن مددجویان در دهستان‌های محروم خبر داد و بیان کرد: دانشگاه افسری امام حسین(ع) طرح‌های‌محرومیت زدایی در دهستان‌های محروم  استان‌ها اجرا می‌کند.

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه ماموریت اصلی سپاه را امنیت پایدار و دفاع از نظام و ارزش‌های انقلاب اسلامی دانست و اضافه کرد: محرومیت‌زدایی، مردم‌داری و مردم‌یاری و مردم دوستی نیز از ماموریت‌های مهم سپاه است.

وی با اشاره به اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در سراسر کشور خاطرنشان کرد: طرح‌های محرومیت‌زدایی در استان‌های مرزی، دور افتاده، صعب‌العبور و حساس اجرا می‌شود که مورد تقدیر رهبر معظم انقلاب نیز قرار می‌گیرد.

سردار حزنی به خدمات صورت گرفته در استان بوشهر اشاره کرد و ادامه داد: الگوی خدمات رسانی به محرومان استان بوشهر به دیگر استان‌ها باید به عنوان یک الگو در کشور مد نظر قرار گیرد.

وی گفت: قرارگاه پیشرفت و آبادانی نهاد مردمی است و این خصوصیت سبب شده تا طرح‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی سپاه با کمک مسئولان تسری یابد و رضایت اقشار اجتماعی را به همراه داشته باشد./مهر