با حضور در فرمانداری بوشهر؛
بهزادزاده؛ عضو دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام در بوشهر نام نویسی کرد/ تصاویر
به گزارش سوک، بهزادزاده پیش از حضور در فرمانداری بوشهر، در گلزار شهدای این شهر حاضر شد و به مقام والای شهدا ادای احترام کرد.

وی سپس همراه با حامیانش به فرمانداری بوشهر رفت و نام خود را به عنوان کاندیدای مجلس یازدهم ثبت کرد.

 

بهزادزاده در حاشیه نام نویسی خود در فرمانداری بوشهر به خبرنگار ما گفت: گام دوم انقلاب باید سرلوحه و نقشه راه آینده کشور قرار بگیرد.

این داوطلب انتخاباتی که پیشتر نیز خود را کاندیدای گام دوم انقلاب نامیده بود؛ توجه به گسترش عدالت و مبارزه با فساد، رانت و انحصارگرایی را از اولویت های امروز کشور عنوان کرد.

محور قرار دادن قانون اساسی و نظارت بر عملکرد دولت و مسئولین اجرایی نیز از دیگر مواردی بود که بهزادزاده بر آن تاکید داشت.

وی همچنین خواستار جوانگرایی و استفاده از جوانان در سطح کلان مدیریتی کشور شد و گفت که باید به جوانان برای ورود به حوزه های مختلف میدان بیشتری داد.

 

 بهزادزاده توجه به نیازهای ضروری مردم به ویژه معیشت آنان و پیگیری مطالبات اقتصادی، رفع بیکاری و کاهش گرانی و تورم را از اولویت هایی دانست که در صورت ورود به مجلس به شدت آن ها را پیگیری خواهد کرد.

این داوطلب مجلس یازدهم با اشاره به مشکلات استان بوشهر به ویژه حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم نیز گفت: مدرن سازی تجهیرات کشاورزی، سهمیه سوخت قایق ها و شناورهای صیادی، کارخانه های بسته بندی مدرن ماهی و میگو و احداث شهرک های پرورش آبزیان در کنار ساحل از جمله برنامه هایم در صورت راهیابی به مجلس می باشد.

 

 وی با اشاره به ضرورت احیای شهرک های صنعتی در استان بوشهر اظهار داشت: باید بین صنعت و دانشگاه در استان بوشهر ارتباط نزدیک و صمیمی ایجاد شود تا با حمایت و استفاده از نخبگان، اساتید و مخترعین استان بتوان گام های اساسی در راستای بهره مندی از ایده های جوانان برداشت.

 

بهزادزاده با اشاره به پتانسیل بسیار بالای شهرستان های بوشهر، گناوه و دیلم در حوزه گردشگری گفت: باید با جذب سرمایه گذاران قدرتمند از پتانسیل ها و ظرفیت های بالای استان در این بخش استفاده کرد تا ضمن ارتقای مبلمان شهری و سواحل، در مسیر اشتغال پایدار گام برداریم.

این داوطالب مجلس یازدهم بر تسهیل فرآیند خروج کالای ملوانی یا ته لنجی، اختصاص سوخت کافی به شناورداران سفاری و رونق تجارت استان به خصوص شهرستان های بوشهر، گناوه و دیلم تاکید کرد.

بهزادزاده با اشاره به برنامه های خود در بخش کشاورزی نیز گفت: باید با افزایش اعتبارات ملی و استانی در مسیر توسعه و مدرن سازی بخش کشاورزی منطقه حرکت کنیم.

 وی بر کشت انواع گیاهان مقاوم در برابر گرما مطابق با مزیت های نسبی زمین های کشاورزی استان بوشهر تاکید کرد.