فرمانده مرزبانی استان بوشهر:
شناور حامل محموله بزرگ قاچاق در آب‌های استان بوشهر توقیف شد
شناور حامل محموله بزرگ قاچاق در آب‌های استان بوشهر توقیف شد

به گزارش سوک، سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد عصر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای مقابله با قاچاق کالا در مرزهای آبی تلاش‌های گسترده‌ای صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: مرزبانان مستقر در پست و کنترل کنگان در راستای حراست و حفاظت از کیان مقدس جمهوری اسلامی ایران و امنیت پایدار در دریا، با نظارت و کنترل مداوم و مستمر بر نوار ساحلی، با هرگونه جرایم و تخلفات به جد مقابله و برخورد خواهند کرد.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر افزود: مرزبانان با انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده و در عملیاتی موفقیت‌آمیز در نوار ساحلی و با ناکام گذاشتن اخلالگران در مرزهای استان موفق شدند یک شناور را توقیف کردند.

وی افزود: در جریان این عملیات، ۱۵۸ دستگاه ماشین لباسشویی، ۳۶ دستگاه یخچال، ۶۰۰ حلقه لاستیک خودرو، ۴ دستگاه آب‌سردکن، ۱۷ دستگاه دوچرخه و تعداد ۳۹ هزار و ۴۸۰ عدد لوازم و پوشاک ورزشی شامل دستکش، عصای کوهنوردی، قمقمه آب و… کشف شد.

رضایی نژاد با اشاره به دستگیری ۵ قاچاقچی و توقیف یک فروند شناور تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای مکشوفه را ۷۹ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند که پس از انجام اقدامات قانونی، تحویل مراجع ذی‌صلاح شدند./مهر