معاون رئیس جمهور:
عسلویه جای توسعه و پیشرفت چشمگیری دارد
عسلویه جای توسعه و پیشرفت چشمگیری دارد

به گزارش سوک، در نخستین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، زنگ انقلاب با حضور سورنا ستاری معاون رئیس جمهور در مدرسه شهید باهنر عسلویه به صدا درآمد.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور صبح شنبه در این مراسم اظهار داشت: ظرفیت منطقه عسلویه و شما دانش‌آموزان و مردم این منطقه بسیار بالاتر از آن چیزی است که اتفاق افتاده است.

سورنا ستاری اضافه کرد: اتفاقات فوق‌العاده و سرمایه‌گذاری‌های بسیار زیادی در این منطقه انجام شده است اما هنوز این منطقه جای توسعه و پیشرفت دارد و فرزندان این دیار هم در زندگی خود امکان پیشرفت در عرصه‌های مختلف دارند.

وی توسعه این منطقه را روشن دانست و خاطرنشان کرد: آینده این منطقه به خاطر وجود استعدادها و ظرفیت‌های موجود متحول خواهد شد.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری با حضور در فازهای دوم و سوم، و اول پارس جنوبی از سیستم کنترل دی سی اس، طرح پمپ‌های مذاب و واحد تولید کلر آبگیر که همگی جز طرح‌های دانش بنیان به شمار می‌روند، بازدید می‌کند.

بازدید از طرح‌های تولیدی شرکت‌های دانش بنیان هلدینگ اچ ان تی در پتروشیمی تخت جمشید، طرح سلول‌های الکتورلایزر پتروشیمی مبین، کاتالیست‌های واحد آروماتیک پتروشیمی نوری، روند فعالیت پتروشیمی جم، بازدید از شرکت‌های مرکز رشد شهرستان کنگان و شرکت در جلسه رونق تولید و اقتصاد دانش بنیان برنامه‌های سفر یک روزه معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به عسلویه و کنگان است./مهر