سوک بررسی می کند
ليست جذب نيروهاي بومي در پارس جنوبي راست آزمايي شد/ تصاویر مکاتبات
به گزارش سوک، اخبار دریافتی به همراه یک سری مستندات از شوراهاي اسلامي شهر و روستاي عسلويه نشان می دهد که نيمي از افراد جویای کار در عسلويه طی يك سال اخير در پارس جنوبي بكار گرفته شده اند.

بر اساس این گزارش، در پي اعلام ليست جذب 1564 نفر از نيروهاي جوياي كار بومي در پارس جنوبي از سوي منطقه ويژه پارس، اين ليست ها از سوي مسولين محلي مورد ارزيابي و راست آزمايي قرار گرفت و مسولين محلي شهرستان عسلويه با ارسال نامه هاي جداگانه به سيد پيروز موسوي ، مديرعامل منظقه ويژه پارس از تلاش هاي صورت گرفته قدرداني كردند.


شوراهاي اسلامي شهر و روستاهاي شهرستان عسلويه با ارسال نامه اي مشترك ضمن تشكر از توجه به نيروهاي بومي از كاهش ٥٠ درصدي نيروهاي بيكار شهرستان عسلويه طي يكسال اخبر خبر داده اند.

این شوراها اعلام کردند روند كاهشي نرخ بيكاري در شهرستان عسلويه ماحصل تلاش هاي صورت گرفته بود كه از متوليان امر در منطقه ويژه پارس جهت اين توجه جدي به جذب نيروهاي بومي قدرداني مي گردد.


فرماندار عسلويه نيز در نامه اي جداگانه با قدرداني از توجه ويژه به نيروهاي بومي آورده است؛ پيرو گزارش اخير در خصوص وضعيت اشتغال نيروهاي بومي در تاسيسات پارس جنوبي ، خوشبختانه در راستاي ايجاد اشتغال پايدار و رفع مشكل بيكاري و در پي برگزاري نشستهاي متعدد در زمينه جذب نيروهاي بومي اتفاقات خوبي روي داده كه جاي قدرداني و تشكر دارد.

عبدالنبي يوسفي در اين مكاتبه خود تداوم و استمرار تلاش براي ارتقاء وضعيت اشتغال نيروهاي بومي را خواستار شد.


امام جمعه شهرستان عسلويه نيز در مكاتبه اي جداگانه ضمن قدرداني از تلاشهاي صورت گرفته در زمينه جذب نيروهاي بومي آورده است؛ در چند ماهه اخير شاهد رضايت مندي بهتري از روند جذب نيروهاي بومي در شركت هاي مستقر در منطقه ويژه پارس مي باشيم كه جاي تشكر دارد .