به مناسبت ایام الله دهه فجر
مسابقات ورزشی پاکبانان بوشهری برگزار شد/ تصاویر
به گزارش سوک، عبدالله کردگار صبح امروز در حاشیه مسابقات ورزشی پاکبانان خدمات شهری در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در راستای گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی یک دوره مسابقه ورزشی ویژه پاکبانان خدمات شهری برگزار شد.

وی افزود: در این دوره از مسابقات 24 نفر از پاکبانان در رشته قایقرانی دراگون در ساحل دهکده گردشگری و 32 نفر نیز در رشته تیراندازی با تفنگ بادی با هم به رقابت پرداختند.


مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر تصریح کرد: ورزش عامل ایجاد یکپارچگی، همبستگی و ارتقا روحیه کارگران است و سعی ما این بوده که در قالب یک برنامه تقویمی موضوع ورزش پاکبانان مورد توجه قرار گیرد.

کردگار ادامه داد: ایجاد انگیزه مضاعف، حفظ روحیه و تلاش جمعی در کنار حفظ سلامت جسم و روان از جمله مهمترین شاخص های ورزش کارگران است که با استقبال خوبی توسط همکاران پاکبان ما مواجه شده است.


وی یادآور شد: افزایش بهره وری و تقویت اعتماد به نفس در کنار تعاملات مناسب گروهی از مزایای ورزش است که در سلامت کار ینیز تاثیرگذار می باشد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر یادآور شد: تقویت و توسعه ورزش های مختلف در طول سال در بین همکاران پاکبان در برنامه کاری داریم و سعی ما این است که با برگزاری مسابقات ورزشی، روحیه مضاعفی را به همکاران تزریق کنیم تا شاهد ارتقاء بهره وری در فضای خدمت به مردم باشیم.