در گفتگو با رضایی
از آخرین تعداد داوطلبان تایید شده تا سرنوشت درخواست چهار کاندیدا برای تغییر حوزه انتخابیه
خلیل رضایی شامگاه یک شنبه در گفتگو با سوک اظهار داشت: طی 24 ساعت گذشته هیچ کدام از اسامی که در شبکه های اجتماعی از آنها یاد می شود، تایید صلاحیت نشده اند.

وی افزود: البته تا بامداد روز سه شنبه 22 بهمن ماه هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شورای نگهبان اسامی افراد واجد شرایط برای کاندیداتوری را اعلام و از روز 23 بهمن ماه ،اسامی این افراد در معرض دید عمومی توسط فرمانداری های مراکز شهرستان ها قرار می گیرد.

قائم مقام هیأت نظارت بر انتخابات استان بوشهر در خصوص آخرین وضعیت جابجایی حوزه های انتخابیه کاندیداهای تایید صلاحیت شده، عنوان کرد: تاکنون چهار نفر برای جابجایی حوزه انتخابیه خود درخواست هایی ارائه داده اند که همه این درخواست ها به هیات مرکزی نظارت شورای نگهبان ارسال شده است.

رضایی ادامه داد: تا امروز بعد از ظهر فقط با انتقال حوزه دو کاندیدا موافقت به عمل آمده و رسما به استان اعلام شده است و اگر در وقت مقتضی با تغییر حوزه دو کاندیدای دیگر در هیات مرکزی شورای نگهبان موافقت شود، اطلاع رسانی لازم انجام می گیرد.

وی یادآور شد: یکی از این افراد که با تغییر حوزه آن موافقت شده کاندیدایی بوده که برای حوزه تهران نام نویسی کرده و اکنون حوزه انتخابیه اش را بوشهر، گناوه و دیلم مشخص کرده است و دیگری نیز حوزه انتخابیه خود را از بوشهر ، گناوه و دیلم به حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان تغییر داده که با آن موافقت به عمل آمده است.

قائم مقام هیأت نظارت بر انتخابات استان بوشهر عنوان کرد: مجموع داوطلبان تایید صلاحیت شده در چهار حوزه انتخابیه استان  تاکنون، 100 نفر است.