با حکم صادره توسط مرجع بدوی
حکم مهدی قائدی به مرحله قطعیت رسید
به گزارش سوک، علی حسن‌پور ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر از صدور حکم مهدی قائدی بازیکن استقلال تهران خبر داد و اظهار داشت: پرونده مهدی قائدی به اتهام بی‌احتیاطی در امر رانندگی منجر به قتل غیرعمد در دادگاه تجدید نظر بوشهر رسیدگی و حکم آن به قطعیت رسید.

وی از قطعی شدن حکم مهدی قائدی خبر داد و بیان کرد: حکم صادره از مرجع بد‌وی در مورد مهدی قایدی دایر بر بی‌احتیاطی در امر رانندگی منجر به قتل و صدمه بدنی غیرعمدی با حذف مجازات تکمیلی در شعبه پنجم دادگاه تجدید نظر استان بوشهر تأیید و به مرحله قطعیت رسید.

دادستان بوشهر افزود: نامبرده قبلاً از حیث اتهام یاد شده در  شعبه 104 دادگاه کیفری 2 بوشهر به پرداخت دیه و ارش در حق اولیای دم و شکات پرونده و همچنین از حیث جنبه عمومی جرم به پرداخت مبلغ 36 میلیون ریال جزای نقدی به‌عنوان جایگزین یک سال حبس تعزیری و مجازات تکمیلی انجام 200 ساعت آموزش رایگان فوتبال به نونهالان و نوجوانان محکوم شده بود.

به‌دنبال حادثه رانندگی 9 بهمن ماه سال 1396 در پی انحراف یک خودرو در اتوبان امام علی(ع) بوشهر یکی از سرنشینان آن درگذشت یک نفر هم مصدوم شد و مهدی قائدی نیز آسیب جدی دید.