در هفدهمین روز سال نو
دشتستان همچنان پیشتاز در کرونا ویروس مثبت/ توضیحاتی درباره سه بیمار جدید
به گزارش سوک؛ دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: با تأیید آزمایشگاه ویروس کرونا در بوشهر سه نفر به فهرست مبتلایان به کووید۱۹ در استان اضافه شد.

سعید کشمیری دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: با تأیید آزمایشگاه ویروس کرونا در بوشهر، امروز سه نفر به فهرست مبتلایان به کووید ۱۹ در استان افزوده شده است.

وی افزود: در مجموع تا روز یکشنبه ۱۷ فروردین افرادی که به ویروس کرونای جدید مبتلا شده‌اند، ۱۲۵ نفر هستند که ۷۱ بیمار مرد و ۵۴ بیمار زن می باشند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه هر سه بیمار جدید مرد هستند، جزئیات افراد جدید مبتلا شده به کرونا را چنین عنوان کرد: از بیماران امروز دو آقای ۵۹ و ۳۴ ساله ساکن برازجان هستند که در بیمارستان تحت مراقبت درمانی قرار دارند و دیگر بیمار نیز آقایی ۳۴ ساله است که پس از ترخیص از بیمارستان شهدای خلیج‌فارس در منزل خود تحت مراقبت خانگی قرار دارد.

 کشمیری گفت: با تأیید مثبت شدن نمونه یکی از درگذشتگان مجموع آمار درگذشتگان استان بوشهر به عدد ۸ رسید.

وی با اشاره به‌ضرورت ادامه همکاری مردم در قطع زنجیره انتقال بیماری، عنوان کرد: از مجموع بیماران مبتلا شده به کرونا تاکنون ۱۰۳ با حال عمومی خوب از بیمارستان مرخص شده و در مراقبت خانگی به سر می‌برند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر افزود: اکنون ۶۷ بیمار با علائم حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان بستری هستند.