امام جمعه بوشهر: مردم به توصیه‌های بهداشتی ستاد استانی کرونا عمل کنند
امام جمعه بوشهر: مردم به توصیه‌های بهداشتی ستاد استانی کرونا عمل کنند

به گزارش سوک،آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری روز شنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: مدیران استان و گروه‌های جهادی در عرصه تولید و توسعه امکانات بهداشتی و درمانی کوششی مضاعف داشته باشند و مراکز درمانی و آزمایشگاهی را توسعه و با عزمی همگانی این بیماری را مهار کنند.

وی با اشاره به وضعیت آب استان بوشهر در برخی از مناطق شهری و روستایی اضافه کرد: مسئولان باید برای تامین آب آشامیدنی مورد نیاز مردم به هر شیوه ممکن اقدام کنند تا در تابستان گرم و شرایط حاد شیوع بیماری کرونا و ضرورت رعایت بهداشت دچار مشکل نشوند.

امام جمعه بوشهر از همه گروه های جهادی و بسیجی خواست در این زمینه مانند همیشه تلاشی مضاعف داشته باشند.

صفایی بوشهری گفت: با توجه به تغییر رویکرد قاچاقچیان مواد مخدر از خشکی به دریا و استفاده از مرزهای آبی استان بوشهر می‌طلبد مسئولان با جدیت تمام در این باره مبارزه قاطع داشته باشند.

وی اضافه کرد: نهادهای فرهنگی متناسب با شرایط موجود کارهای فرهنگی را با ابتکار و نوآوری‌های تشویقی و جذاب بویژه در فضای مجازی گسترش دهند و آموزه‌های اسلامی را در سطح‌های مختلف جامعه تعمیق و نهادینه کنند.

صفایی بوشهری همچنین بر سامان دهی سواحل استان بوشهر از نظر امکانات رفاهی سالم، امور بهداشتی بویژه در شرایط کنونی شیوع بیماری کرونا و مراعات امور فرهنگی و شرعی تاکید کرد./ایرنا