امام جمعه بوشهر:
فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی سازمان تبلیغات اسلامی حمایت شود
فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی سازمان تبلیغات اسلامی حمایت شود

به گزارش سوک، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح یکشنبه در نشست خبرنگاران با تبریک روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی اظهار داشت: سازمان تبلیغات اسلامی در خط مقدم دفاع فرهنگی در مقابل تهاجم فرهنگی جهان استکبار قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه سازمان تبلیغات در داخل و خارج از کشور خدمات گسترده‌ای را داشته است افزود: ارائه اسلام انقلابی و دفاع فرهنگی در مقابل تهاجم فرهنگی جهان استکبار از رسالت‌های این سازمان است.

امام جمعه بوشهر با تاکید بر لزوم حمایت مجلس شورای اسلامی و دولت در تأمین اعتبارات سازمان تبلیغات اضافه کرد: نهادهای فرهنگی مانند حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌ها در عرصه تولید محتوا باید به سازمان تبلیغات کمک کنند.

وی بر لزوم استفاده مناسب از ظرفیت سازمان تبلیغات تاکید کرد و ادامه داد: سازمان تبلیغات اسلامی یک شبکه قوی و گسترده و دارای ظرفیت بسیار بالا در دو فضای حقیقی و مجازی در عرصه تبلیغ و دفاع از انقلاب اسلامی است.

صفایی بوشهری با اشاره به تأثیر سازمان تبلیغات اسلامی در عرصه تنظیم سند فرهنگی انقلاب اسلامی گفت: سازمان تبلیغات اسلامی دارای ظرفیت بالای آموزشی و فرهنگی است که باید از آن ظرفیت‌ها استفاده شایسته شود و آنها فعال و به روز شود.

وی با بیان اینکه همه باید نسبت به وظایف فرهنگی خود جهادی و انقلابی عمل کنند گفت: اگر سازمان تبلیغات اسلامی و دیگر نهادهای فرهنگی و دولت‌ها به وظیفه فرهنگی خود عمل نکنند قطعاً نمی‌توانند به اهداف فرهنگی خود دست یابند.

امام جمعه بوشهر بیان کرد: حمایت از سازمان تبلیغات اسلامی به ویژه از ناحیه دولت و مجلس شورای اسلامی و همچنین نیز تلاش انقلابی آن سازمان یک وظیفه قانونی و انقلابی است که باید به آن اهتمام ورزید.

وی اضافه کرد: سازمان تبلیغات اسلامی در این شرایط خاص وجود بیماری کرونا و حتی دیگر شرایط باید به فضای مجازی توجه جدی و ویژه کند و در فضای ملی و فراملی به جهاد فرهنگی اقدام کند./مهر