۶۴ تخت استاندارد بستری بیماران کرونایی در برازجان تجهیز شد
 ۶۴ تخت استاندارد  بستری بیماران کرونایی در برازجان تجهیز شد

به گزارش سوک، فتح اله نوروزی روز دوشنبه در نشست بررسی وضعیت کرونا در دشتستان افزود : ارتقا شاخص‌های بهداشتی، توسعه و تجهیز واحدهای درمانی و سلامتی شهرستان دشتستان باهدف خدمت‌رسانی بهینه و بیشتر به مردم ضروری است.

وی گفت: طبق قرارداد بین دانشگاه علوم پزشکی و تامین اجتماعی، بیمارانی که  تحت پوشش سایر بیمه‌ها هستند هزینه درمانی را با قیمت دولتی می‌توانند پرداخت کرده و مابه‌التفاوت آن توسط دانشگاه علوم پزشکی پرداخت می‌شود.

نوروزی  افزود : با جذب اعتبار جهت توسعه بخش ۶۴ تختی بیمارستان مهر برازجان و افتتاح پلی کلینیک امام موسی کاظم (ع) تامین اجتماعی زیرساخت‌های سلامت در شهرستان  دشتستان تقویت خواهد شد.

وی اظهارداشت : با توسعه  و تقویت زیرساخت‌های حوزه سلامت در بستر درمان شبانکاره، پلی کلینیک تخصصی ویژه  در آینده  بار مراجعات به بیمارستان شهید گنجی را تا حدود زیادی کاهش داده و رضایتمندی مردم را در پی خواهد داشت .

فرماندار دشتستان گفت : از زمان شیوع بیماری کرونا تاکنون کارکنان بخش بهداشت و درمان به‌عنوان مدافعان سلامت تلاش‌های مضاعفی در حفظ و تامین سلامت مردم داشته و از آن‌ها می‌خواهم که برای حفظ سلامت خود و خانواده‌هایشان  از وسایل حفاظتی به‌خوبی استفاده کنند تا در این حوزه دچار مشکل نشویم./ایرنا