جزئیات برگزاری مراسم اربعین سیدالشهداء(ع) در بوشهر اعلام شد
بهخ گزارش سوک، سیدناصر فاطمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با تسلیت دهه آخر ماه صفر و با قدردانی از هیئت‌های مذهبی در برگزاری با شکوه دهه نخست ماه محرم با رعایت پروتکل بهداشتی اظهار داشت: هیئت‌های مذهبی در دهه نخست ماه محرم، با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در مقابله با کرونا ضمن اهمیت دادن به سلامتی سوگواران حسینی بر مقابله با ویروس کرونا و رعایت دستورالعمل بهداشتی تاکید کردند.

وی با بیان اینکه حضور با شکوه عزاداران حسینی با پوشش ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی در مراسم سوگواری اباعبدالله‌الحسین(ع) و یاران باوفایش در ایام ماه محرم ولایت مداری خود را به اثبات رساندند افزود: در این راستا فعالان مذهبی در برگزاری مراسم عاشورای حسینی(ع) در عمل به دستورالعمل‌های بهداشتی پیشگام بودند.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی شهرستان بوشهر از برگزاری مراسم اربعین حسینی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در فضای باز بوشهر خبرداد.

فاطمی با بیان اینکه مراسم 19 و 20 ماه صفر روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در بوشهر برگزار می‌شود خاطرنشان کرد: ساعت 19 روز چهارشنبه مراسم ویژه اربعین حسینی در یادمان شهدای گمنام بوستان شغاب بوشهر با رعایت پروتکل بهداشتی، استفاده از ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌شود.

وی، با اشاره به برگزاری مراسم اربعین حسینی ساعت9:30 صبح روز پنجشنبه 20 صفر در بوشهر بیان کرد: این مراسم با حضور مردم وفادار به اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و هیئت‌های مذهبی در یادمان شهدای گمنام پارک شغاب بوشهر با رعایت پروتکل بهداشتی همراه با فاصله گذاری اجتماعی برگزار می‌شود.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی شهرستان بوشهر افزود: در اربعین سیدالشهداء(ع) نذورات به صورت کمک‌های مومنانه در بین نیازمندان توزیع می‌شود.