5 کشته و زخمی در یک تصادف
فوت نوعروس 22 ساله، زن 50 ساله و مرد 52 ساله با یک اشتباه رانندگی در دشتستان/ تصاویر
به گزارش سوک؛ یک بی احتیاطی رانندگی در جاده بوشکان به کلمه در شهرستان دشتستان باعث کشته شدن سه سرنشین دو خودرو شد که یکی از این جان باختگان ، نوعروس یک ماه بود.

رئیس پلیس راه استان بوشهردر این باره گفت: صبح روز گذشته در جاده بوشکان به کلمه دو خودرو پژو پارس و پراید با هم برخورد کردند که بر اثر این حادثه هر دو سرنشین پژو و تنها سرنشین پراید جان خود را از دست دادند و راننده دو خودرو مجروح شدند.

وی در شرح این سانحه رانندگی عنوان کرد: خودرو پژو پارس از بوشکان به سمت کلمه و پراید از کلمه به سمت بوشکان در حال حرکت بوده‌اند، که این اتفاق رخ می‌دهد.

رئیس پلیس راه استان بوشهر افزود: یکی از سرنشینان پژو پارس که جان باخته نوعروس ۲۲ ساله است که یک ماه پیش ازدواج کرده بود و دیگر قربانی این خودرو، مردی ۵۲ ساله بوده است. راننده هم که همسر نوعروس بوده در بیمارستان برازجان به سر می‌برد، البته حالش خوب است.

پاپری عنوان کرد: سومین کشته این حادثه نیز زنی ۵۰ ساله است که سرنشین پراید بوده و راننده این خودرو نیز در بیمارستان برازجان در حال درمان است.

وی با بیان اینکه علت حادثه در دست بررسی است، از رانندگان خواست قوانین را رعایت کنند و از تخلفات حادثه آفرین مانند سبقت و سرعت غیرمجاز، و تجاوز به چپ پیشگیری کنند.

رئیس پلیس راه استان بوشهر، عامل انسانی را علت ۷۰ درصد تصادفات دانست و بر استفاده از کمربند ایمنی تاکید کرد.